فهرست
گراهام پل: هر دو پنالتی لیورپول صحیح بودند
گراهام پل: هر دو پنالتی لیورپول صحیح بودند

گراهام پل: هر دو پنالتی لیورپول صحیح بودند

آی اسپورت- گراهام پل داور معروف انگلیسی اعلام کرد هر دو پنالتی لیورپول در جریان برد 1-2 این تیم در خانه ی وست هم صحیح بوده و همچنین گل وست هم به دلیل خطایی که کرول روی مینیوله انجام داد، اشتباه بوده است.

خطای اندی کرول روی سیمون مینیوله در دیدار دیشب این تیم با وست هم کاملا مشخص بود. این نکته به وضوح توسط کمک داور این بازی مشاهده شد و او این نکته را به آنتونی تیلور داور این مسابقه اعلام کرد.

متاسفانه تیلور به کمکش اعلام می کند او هم کاملا صحنه را دیده است. اما او باید بداند و متقاعد شود که در این صحنه اشتباه کرده است. نکته ای که نتوانست به داور کمک کند این بود که این صحنه توسط اسکوربورد ورزشگاه به نمایش در آمد.

Crying foul: Andy Carroll is seen manhandling Simon Mignolet in the build up to West Ham's goal

اگر بخواهیم این نکته را از دید منفی بررسی کنیم تیلور این گل را در عوض پنالتی که برای لیورپول گرفت گل اعلام کرد اما من چنین اعتقادی ندارم. به هر حال داوری در چنین سطحی از رقابت دست به چنین اشتباهی نمی زند.

هر دو پنالتی لیورپول صحیح بودند. اولی به وضوح خطای هند از جیمز تامکینز بود و البته او خوش شانس بود که کارت زرد گرفت. او می توانست اخراج شود چرا که یک موقعیت گلزنی مسلم را از سوارس گرفت. صحنه ی دوم هم کاملا مشخص بود که پنالتی است .

     
آی اسپورت
2014-04-07 13:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر