فهرست

خبر بد برای پرسپولیس: طارمی به دنبال لژیونر شدن

آی اسپورت - چندی پیش در پی اصرار سرپرست باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد مهدی طارمی مدیر برنامه‌های این بازیکن به دیدار طاهری می‌رود و طرفین یکی دو ساعتی با هم صحبت می‌کنند. در این جلسه طاهری پیشنهاد تمدید قرارداد به مدت دو فصل دیگر را می‌دهد همراه با آپشن‌هایی از جمله افزایش دستمزد و پرداخت خوب در ابتدای فصل.

از طرفی مدیر برنامه‌های طارمی با توجه به اینکه مذاکره در فضای خوبی پیش می‌رفت و از سوی طاهری حسن نیت دیده بود می‌گوید اگر مهدی طارمی تصمیم به حضور در تیم اروپایی نگیرد برای پرسپولیس بازی خواهد کرد و قرارداد دوساله هم از نظر من قابل قبول است. طاهری حتی قبول می‌کند اگر طی این دو فصل پیشنهاد خوبی از سوی یک تیم اروپایی برای مهدی طارمی به باشگاه برسد حتما به وی برای انجام این ترانسفر کمک خواهد کرد. با این بحث‌های ابتدایی مذاکره به پایان می‌رسد و خبر توافق بر سر تمدید قرارداد مهدی طارمی به مدت دو فصل دیگر نه به صورت رسمی اما به شکل نیمه رسمی و در شبکه‌های اجتماعی رسانه‌ای می‌شود اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است و این فقط یک روی سکه است.به نظر می‌رسد مهاجم گلزن پرسپولیس برای فصل آینده علاقه‌مند به حضور در ترکیب یک تیم خوب اروپایی است و تلاش‌هایی صورت گرفته تا این ترانسفر صورت گیرد. مهدی طارمی بر این باور است اگر چه جوان و در ابتدای راه است اما حضور در یک تیم اروپایی می‌تواند به وی در ادامه مسیر کمک زیادی بکند و همانطور که سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در شروع مسیر خود در تیم‌های اروپایی پیشرفت خوبی داشتند موقعیت فوتبالی بهتری برای خودش و تیم ملی پیدا کند. هر چند برانکو پیش‌تر گفته بود به سود طارمی است یکی دو فصل دیگر برای پرسپولیس بازی کند و بعد از تجربه کافی راهی تیم‌های اروپایی شود اما به نظر می‌رسد تصمیمی که الان مهدی طارمی گرفته ترک پرسپولیس در پایان فصل و پیوستن به یک تیم اروپایی است که با توجه به اتمام قراردادش کاملا محتمل به نظر می‌رسد.


منبع: ایران ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-01 05:59:32
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۶
این دایومی در حد لیگ افغان هم نیست
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۸
لعنت به تیم کثیف لنگ
morteza
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
بزارین بره .... این تو پرسپولیس با اینقدر تغذیه هافک ها اینجوری گل خراب میکنه و پنالتی نزن هم هست میره و برمیگرده همون لیگ یک شک نکنید !!!!!
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
شما آبی ها خیلی وقیحین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر