فهرست
تعریف معنادار برانکو از بیرانوند: اگر او جای سوشا بود ......
تعریف معنادار برانکو از بیرانوند: اگر او جای سوشا بود ......

تعریف معنادار برانکو از بیرانوند: اگر او جای سوشا بود ......

آی اسپورت - به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ هنوز نتوانسته اشتباه فاحش سوشا مکانی در بازی پرسپولیس مقابل نفت و گل لایی که از وحید امیری خورد را فراموش کند.
 شنیدیم برانکو روز گذشته در دفتر باشگاه پرسپولیس اعتراف کرده که اگر به جای سوشا درون دروازه خود علیرضا بیرانوند را داشت تا همین حالا قهرمان لیگ برتر شده بود.
 البته مسئولان باشگاه هم خیلی تلاش کردند که رضایت بیرانوند را در نیم فصل گرفته و او را به تیم خود بیاورند اما دست اندرکاران باشگاه نفت تهران رضایت این گلر ملی پوش را صادر نکردند.
 به نظر می رسد کار پیوستن بیرانوند به پرسپولیس برای لیگ شانزدهم تمام شده باشد چرا که برانکو اصرار ویژه ای روی جذب این دروازه بان ملی پوش دارد و منصوریان هم اعلام کرده بیرانوند هر کجا که دوست دارد فصل آینده می تواند برود!


منبع: رادنیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-01 08:20:27
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
تیم ملعون لنگ توسط یه ساواکی به نام علی عبده تاسیس شد و اکثر بازیکنای این تیم مثل ه.ب هم عضو ساواک بودن. این تیم هیچ افتخار بین المللی نداره چون فقط تو لیگ ایران می تونه با افتصاحات داوری نتیجه لگیره
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴
توجه هوادارای استقلال باعث شد این جلوی لنگ سوتی نده, وگرنه قرار بود مثل حامد لک گبگل بخودی,بزنه
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۹
ساواکی که اون کیسه کش کثیف ملعون خسروانی بی شرف بود که باعث شد 4 تا بی شرف مثل تو طرفدار بشن و مکتب دروغ و جعل با امثال فرناز و فتل راه اندازی بشه...پرسپولیس ا سرچشمه پاک شاهین زاده شده واسه همینه که پرطرفدار و مردمیه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر