فهرست
کرویف: مورینیو حمایت شاگردانش را از دست خواهد داد
کرویف: مورینیو حمایت شاگردانش را از دست خواهد داد

کرویف: مورینیو حمایت شاگردانش را از دست خواهد داد

آی اسپورت - یوهان کرویف ستاره ی سابق بارسلونا و تیم ملی هلند ژوزه مورینیو را به خاطر رفتارش در قبال بازیکنان مورد انتقاد قرار داده است.

سرمربی تیم چلسی بارها در رقابت های لیگ برتر گفته است تیمش نمی تواند از مدعیان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر باشد. وی همچنین شیوه ی دفاع کردن بازیکنانش در جریان باخت 1-3 برابر پاری سن ژرمن را مسخره و خنده دار توصیف کرده بود.

کرویف مورینیو را به دلیل رفتارش و تاکید روی نتایج کوتاه مدت مورد انتقاد قرار داده است و گفته است او به زودی حمایت رختکن تیمش را از دست خواهد داد.

او به دتلگراف گفت:«پاری سن ژرمن تیم قدرتمندی است و بازیکنان خوبی دارد. چلسی بازیکنان خوبی دارد اما ظاهرا مورینیو با این مساله مخالف است.»

«رفتار او همیشه یکسان است. وقتی همه چیز خوب پیش می رود نتایج بخاطر کارخوب او هستند و وقتی تیم نتیجه نمی گیرد بازیکنان مقصرند. او همینطور حمایت بازیکنان تیم در رختکن رئال مادرید را از دست داد و من این اتفاق را در استمفورد بریج پیش بینی می کنم.»

«مشکل مورینیو این است که خیلی روی نتایج تاکید دارد. نتیجه برایش از بازیکنان تیم مهم تر است. او همیشه به کوتاه مدت فکر می کند و این از نظر من درست نیست.» 

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:10:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر