فهرست
استتوس: یادآوری برای علیفر؛ شما فقط گزارشگر هستید
استتوس: یادآوری برای علیفر؛ شما فقط گزارشگر هستید

استتوس: یادآوری برای علیفر؛ شما فقط گزارشگر هستید

آی اسپورت - اصلا نمی‌خواهم با سرهنگ علیرضا علیفر درباره اصرارش بر «اشتباه بودن دفاع خطی» جدل کنم. چون ایشان مصداق بارز جمله معروف خودش یعنی «نرود میخ آهنین در سنگ» است. می‌خواهم ساده‌ترین و اولین اصل گزارشگری را به این گزارشگر پرسابقه یادآوری کنم. استاد! برادر! شما فقط گزارشگر هستید. فقط گزارشگر. حق ندارید از تریبون رسانه ملی استفاده کنید و 90 دقیقه ایده‌ و افکار خودتان را به زور به مخاطبان حقنه کنید. حتی اگر این افکار و ایده‌ها درست باشد.
الان دیگر خواجه حافظ شیرازی هم می‌داند که شما درباره دفاع خطی چه نظری دارید. پس لازم نیست در هر بازی این حرف‌ها را تکرار کنید. تکرار بیش از اندازه هر حرفی، آن را از ارزش می‌اندازد. همان طور که جملات شما از ارزش افتاده است و الان هرکس این جملات را از زبان شما می‌شنود لبخند می‌زند. اصرار بر بیان ایده‌های‌تان را بگذارید برای روزی که مربی یک تیم لیگ برتری شدید.
 
ناصر نامدار
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-01 09:57:37
نظر دهید

۴ نظر
مهدی اس اس
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹
علیفر هر چی که هست اهل کثافت کاری نیست مثل ایای فردوسی پور،چرا راجع به اون اقا مطلبی کار نمیکنید که با زد و و کثافت کاریش از طریق تلویزیون و رسانه و تریبون ملی علنا داره توی نتایج دست میبره،علنا داره فوتبال مملکت رو به گند میکشه،تنها یک دلیل داره که علیه این شخص کثیف مطلبی کار نمیکنید، شما هم نون خور و نوچه اون هستید
کیان
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶
غرور پوشالی...
افشین ب
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
این استقلالی ها چرا باهمه دنیا مشکل دارند و بد و بیراه میگن به همه!!! اقای علیفر سالها از گزارش و فوتبال رور عقب هستند و گزارش بروز با معروف شدن دابسمشی متفاوت هست!!!؟
علی
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
توهم توطئه ی دوستان کامنت گذار هم جالبه
گیرم که عادل ، جنلیتکار!
این چیزی از بی‌لیاقتی این آقا و این مطلب خوب کم می‌کنه؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر