فهرست
اطمینان فن‌خال: فصل بعد هم مرا در منچستریونایتد خواهید دید
اطمینان فن‌خال: فصل بعد هم مرا در منچستریونایتد خواهید دید

اطمینان فن‌خال: فصل بعد هم مرا در منچستریونایتد خواهید دید

آی اسپورت - با وجود شایعات گسترده‌ای که درباره احتمال برکناری لوئیز فن‌خال، سرمربی حال حاضر منچستریونایتد در پایان فصل و روی کار آمدن ژوزه مورینیو به‌جای او شکل گرفته است، سرمربی هلندی شیاطین سرخ اطمینان دارد او فصل آینده هم سرمربی قرمزپوشان اولدترافورد خواهد بود.
فن‌خال که در دو فصل حضورش در نیمه قرمز شهر منچستر هنوز هیچ افتخاری برای من‌یونایتد کسب نکرده است، در پاسخ به این سؤال که آیا تصور می‌کرد در لیگ برتر چنین روزهای سختی را تجربه کند، گفت: البته که می‌دانستم این شغل چقدر سخت است. به‌همین دلیل است که مسئولان باشگاه منچستر مرا استخدام کردند و ما درباره این موضوع با هم صحبت کردیم. همچنین ما یک پروژه سه ساله داریم.
فن‌خال ادامه داد: ما همیشه می‌دانستیم که این پروسه سه سال به‌طول خواهد انجامید، اما من می‌خواستم با من‌یونایتد قراردادی دو ساله ببندم. این خود باشگاه بود که خواست قراردادی سه سال ببندد، نه من. قرارداد من سه ساله است، پس سال آینده هم مرا در منچستریونایتد خواهید دید.
سرمربی هلندی شیاطین سرخ در ادامه به انتقاداتی که در ماه‌های اخیر از او صورت گرفته است اشاره داشت و تأکید کرد: شش ماه تمام، هر هفته مرا اخراج کردند، اما من هنوز هم اینجا هستم. البته چنین اتفاقی برای من در تمام باشگاه‌هایی که بوده‌ام، رخ داده است. من در منچستریونایتد دارم همان کاری را انجام می‌دهم که برای انجام آن در باشگاه‌های قبلی‌ام استخدام شده بودم. مردم باید تیمی که در اختیار من قرار دارد را ارزیابی و آنها را از نظر میانگین سنی با بازیکنان سایر تیم‌ها مقایسه کنند.
شاگردان فن‌خال امروز از ساعت 17:35 به وقت تهران در هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس میزبان لسترسیتی صدر جدول هستند که شکست آنها در این بازی روباه‌ها را قهرمان می‌کند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-01 10:05:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر