فهرست
چهار مهاجم زیر ذره‌بین کالدرون و پرسپولیس
چهار مهاجم زیر ذره‌بین کالدرون و پرسپولیس

چهار مهاجم زیر ذره‌بین کالدرون و پرسپولیس

آی اسپورت - پس از ناامیدی مسئولان و مربیان پرسپولیس از عملکرد جونیور براندائو مهاجم برزیلی این تیم، حالا آن‌ها تصمیم گرفتند در نقل و انتقالات زمستانی ضمن خارج کردن این بازیکن از لیست سرخپوشان، بازیکن جدید به خدمت بگیرند تا مشکلات تیم در خط حمله کمتر شود. در این خصوص و در هفته‌های گذشته مدیر برنامه‌های مختلفی به این باشگاه مراجعه کردند و رزومه‌های زیادی از بازیکنان و مهاجمان از سراسر دنیا به مسئولان این باشگاه ارائه دادند، اما هنوز تصمیم قطعی برای جذب مهاجم اتخاذ نشده است.

شنیدیم بازیکنانی که به پرسپولیس معرفی شدند از کشور‌های مختلفی هستند، اما روی سه مهاجم نظر مثبت وجود دارد و قرار است در این خصوص تصمیم نهایی را کالدرون بگیرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم نکاتی مثل نحوه قرارداد، عملکرد فنی، نحوه جذب و موارد دیگر را در نظر دارند و براساس این موارد به دنبال جذب بازیکن هستند. از طرف دیگر قرار است کالدرون در خصوص جذب یک مهاجم از بین این سه بازیکن نظر نهایی را بدهد، هرچند مسئولان باشگاه به او اعلام کردند اگر خودش هم بازیکنی مد نظر دارد اعلام کند.

احتمال دارد کالدرون هم بازیکن یا بازیکنانی را به مسئولان پرسپولیس معرفی کند که در صورت رخ دادن این موضوع، مذاکرات برای جذب بازیکن ادامه‌دار خواهد بود. از ۳ بازیکن مورد نظر پرسپولیسی‌ها ۲ بازیکن متعلق به آمریکای جنوبی (یک برزیلی و یک آرژانتینی) هستند و یک بازیکن هم اروپایی (از کشور اسپانیا) است. همچنین گفته می‌شود یک مهاجم گلزن از لیگ دسته اول هم مد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و به گابریل کالدرون هم معرفی شده که باید دید در نهایت کدام مهاجم در نیم‌فصل به پرسپولیس ملحق خواهد شد. گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات و اقدامات خود را برای فسخ قرارداد جونیور در روز‌های قبل آغاز کرده‌اند.

همچنین آریا برزگر مهاجم گلزن تیم جوانان ایران نیز به تازگی با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته که در بازی‌های اخیر جوانان کشورمان نشان داده بازیکن مستعد و توانایی است. آریا برزگر شباهت زیادی به دوران جوانی سردار آزمون دارد، چون هم روی هوا مسلط است و هم زمین.

 

خبر ورزشی

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-11-10 16:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Asqar
يكشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۲۲
اون مهاجم ها، رونالدو، مسی و صلاح نیستند!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر