فهرست
بهروان: درست نیست هواداران تبریزی پشتِ درِ  آزادی بمانند
بهروان: درست نیست هواداران تبریزی پشتِ درِ آزادی بمانند

بهروان: درست نیست هواداران تبریزی پشتِ درِ آزادی بمانند

آی اسپورت - هر وقت به بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال با تراکتورسازی نزدیک می‌شویم مساله سهمیه هواداران تیم‌ها از ورزشگاه مطرح می‌شود. وقتی تیم‌های تهرانی به تبریز می‌روند تقاضای سهمیه بیشتری از ورزشگاه را دارند و از آن طرف هر وقت تیم تبریزی به تهران می‌آید همین درخواست را برای هوادارانش دارد. این بار هم در آستانه بازی استقلال و تراکتورسازی در تهران این مساله مطرح شده است. باشگاه تبریزی از سازمان لیگ تقاضا کرده است سهمیه‌ای بیش از ده درصد برای هواداران این تیم در ورزشگا آزادی در نظر گرفته شود. غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این باره می‌گوید:« طبیعی است که باشگاه تراکتور چنین درخواستی داشته باشد اما قانون میزبان و مهمان می گوید مهمان فقط از 10 درصد ورزشگاه سهم دارد. اما اگر استقلال نتواند 90 درصد ورزشگاه را پر کند و صندلی ها خالی بماند از نظر اخلاقی درست نیست هوادارانی که از تبریز به تهران آمده اند پشت در بمانند. البته این نظر شخصی من است.»
بهروان درباره سابقه این مساله هم می‌گوید:«چنین تقاضایی از سوی باشگاه تراکتورسازی در بازی این تیم مقابل پرسپولیس هم وجود داشت که در نهایت با تعامل طرفین ورزشگاه به 30 و 70 درصد بین مهمان و میزبان تقسیم شد. حالا هم در نشستی که با مسئولان سازمان لیگ و احتمالا نماینده استقلال خواهیم داشت سعی می شود این موضوع در کمال تعامل و همکاری و به منظور رونق هرچه بیشتر بازی استقلال و تراکتورسازی حل و فصل شود. »
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-01 10:53:55
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
پنجاه پنجاه
یک کلام
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
تراکتورروقربانی میکنن وامتیازش برای استقلال میدن کاری هم ازدستشون ساخته نیست بهتره به ورزشگاه نرن که بیشتراعصابشون خردبشه قلعه نویی نمیخوادجلوی تیم استقلال مقاومت کنه وبه فکرمردم تبریزهم نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر