فهرست
ششگلانی: پرسپولیس و استقلال در تبریز تماشاگر ندارند
ششگلانی: پرسپولیس و استقلال در تبریز تماشاگر ندارند

ششگلانی: پرسپولیس و استقلال در تبریز تماشاگر ندارند

آی اسپورت - هنوز ابلاغیه برگزاری بازی پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه یادگار امام به دست مسئولان هیات فوتبال آذربایجان شرقی نرسیده است. اما جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی درباره اینکه مسئولان این هیات کدام ورزشگاه را برای این مسابقه ترجیح می‌دهند گفت:« در طول سالهایی که نمایندگان تبریز به لیگ برتر آمده اند ما هیچ زمان تماشاگری از پرسپولیس یا استقلال در ورزشگاه هایمان ندیدیم. اگر پرسپولیسی ها تماشاگری برای این بازی داشته باشند حتما کتبا آن را به ما اعلام می کنند یا سازمان لیگ خبرش را به ما می دهد. اگر چنین موضوعی اعلام شود که هواداران پرسپولیس به تبریز می آیند ما یک تدبیر می کنیم اگر هم ببینیم هواداری به تبریز نمی اید تدبیر دیگری خواهیم اندیشید. فعلا منتظر سازمان لیگ می مانیم. ولی در مجموع بنیان دیزل مشکلی برای میزبانی ندارد.»

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-01 12:40:05
نظر دهید

۵ نظر
بهرام
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
راستم میگهه. خب اگه دارن بیان.
تنها شهری که توش این دو تیم طرفدار ندارن تبریز و شمال غرب کشوره. البته شاید کسایی باشن که طرفدار این دو تیم باشن ولی خیلی کم و اگه وقتش بیاد بخوان انتخابی کنن حتما انتخابشون تراختور خواهد بود. من خود دیدم کشایی رو که تو بازی رو در روی استقلال و پرسپولیس طرفدار یکی از این دو تیم میشن ولی وقتی پای تراختور وسط باشه با کسی شوخی ندارن:))
بهرام
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
یادمه چون قبلا ها تعداد ترک ها تو پرسپولیس زیاد بود مثل علی دایی و باقری و ...بیشتر طرفدار این تیم بودن تا استقلال. البته تو استقلال هم بودن کسایی مث اکبر پور و سیروس دین محمدی و...که ترک بودن.
sina
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
Azarbaijan az aval hame perspolisian
ruy
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
Ishun ghalat ezaf karde In harfo zade
perspolis
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
Agha man khodam torkam az 6 salegi asheghe perspolisam badam miad a terakhtor. Terakhtor male tabrize ma azarbaijan gharbiha in timo Tim hesab nemikonim
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر