فهرست
نیلسون و خرابکاری در حساس ترین بازی های فصل!
نیلسون و خرابکاری در حساس ترین بازی های فصل!

نیلسون و خرابکاری در حساس ترین بازی های فصل!

آی اسپورت – نیلسون کوریا جونیور که در طول فصل کم نوسان و کم اشتباه بود در مهمترین بزنگاه فصل اشتباه عجیبی مرتکب شد که می تواند بخشی از آیتم «Fun» برنامه «فوتبال 120»شبکه ورزش باشد!

نیلسون در همان دقایق ابتدایی دست هایش را مقابل شوت نه چندان قدرتمند بهنام برازی به شکلی مبتدیانه جلو برد  و توپ در ناباوری تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بینندگان میلیونی تلویزیون به درون دروازه غلتید .هر چند این گل با ضربه ایستگاهی عباس زاده خیلی زود جبران شد اما اشتباه نیلسون در حساس ترین بازی فصل جای هیچ توجیهی ندارد.

نیلسون در بازی دیروز یک بار با اشتباه خود در جایگیری مجبور شد توپ را طوری دفع کند که  با صورت به تیر عمودی دروازه بخورد و مصدوم شود.او یک بار هم در زمان ضربه کاشته  دیوید ویکروم با جایگیری بدش  لرزه بر اندام هواداران تیمش انداخت اما خوش شانس بود که  توپ به تیر افقی دروازه برخورد کرد و بیرون رفت.

یادمان نرفته نیلسون سال گذشته  و در بازی فینال جام حذفی هم دو گل بسیار بد از زاویه بستهاز سوکای و محمد غلامی  خورد تا سرخ ها دو بار برتری شان در نتیجه مسابقه را از دست داده و در نهایت جام را از کف بدهند.

انگار نیلسون  فقط در مقاطع حساس کم می آورد و درست در جایی که نباید ،اشتباه می کند.دیروز اشتباه او به حدی بزرگ بود که برخی این  سوتی بزرگ او  و نمایش ضعیفش را به مشکلات اخیر او و پول نگرفتنش ارتباط می دهند که البته بعید است درست باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-07 15:03:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر