فهرست
حمله استقلالی‌ها، پرسپولیسی‌ها و تراکتوری ها به اینستاگرام قلعه‌نویی؛ عشق یا تعهد
حمله استقلالی‌ها، پرسپولیسی‌ها و تراکتوری ها به اینستاگرام قلعه‌نویی؛ عشق یا تعهد

حمله استقلالی‌ها، پرسپولیسی‌ها و تراکتوری ها به اینستاگرام قلعه‌نویی؛ عشق یا تعهد

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی بی‌شک در روزهای باقی مانده تا بازی با استقلال مهم‌ترین شخصیت فوتبالی ایران خواهد بود. مردی که باید مهم‌ترین تصمیم فوتبالی‌اش را در قامت سرمربی تراکتورسازی اتخاذ کند. امیر قلعه‌نویی از یکسو با خواست میلیون‌ها هوادار استقلال مواجه است. هوادارانی که شاید دوست داشته باشند مربی سابق تیمشان این بار برای قهرمانی استقلال با تیمش تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی آنچنان به آب و آتش نزند وکوتاه بیاید تا مسیر قهرمانی استقلال هموارتر شود. از طرفی هجمه‌هایی که از جانب پرسپولیسی‌ها ایجاد شده، خود نیز نقش تعیین کننده‌ای در استراتژی او خواهد داشت. قلعه‌نویی را می‌کوبند به این بهانه که از همین حالا زمزمه کم کاری‌اش مقابل استقلال را می‌شنوند. زمزمه‌هایی که باورش هم سخت است. امیر قلعه‌نویی حتی اگر از جانب هواداران پرسپولیس مورد حمله قرار نگیرد هم یکشنبه‌ای که از راه خواهد رسید با نیت پیروزی گام به میدان خواهد گذاشت. آخر پای سال‌ها اعتبار مربیگری‌اش هم درمیان است و امیر می‌داند که اگر نمایش سستی مقابل استقلال داشته باشد تا ابد سرزنش خواهد شد. از سمتی دیگر این تراکتوری‌ها هستند که امیر را مجاب به کسب پیروزی در این بازی حیاتی می‌کنند. بردی که برای تبریزی‌ها هم جنبه‌های پیروزی در وادی فوتبال را خواهد داشت و هم بیرون فوتبال. آن روز که قلعه‌نویی احتمالا سرافرازانه میدان بازی با استقلال را ترک کند، تراکتوری‌ها به خود خواهند بالید و به داشتن امیر قلعه‌نویی فخر خواهند فروخت به این دلیل که سرمربی تیمشان با همه وجود در میدان بازی با استقلال ظاهر شده است. برد تراکتور می‌تواند این تیم را امیدوار به کسب سهمیه کند. کسی چه می‌داند. شاید رویای امتیاز نگرفتن یکی از مدعیان با همین حربه عملی شود و تراکتورسازی با 51 امتیازی که از دو پیروزی پی در پی خواهد گرفت به صف تیم‌هایی ملحق شود که دارای مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند. امیر قلعه‌نویی در مرکز دایره‌ای از احساسات، خواسته‌ها و توقعات بجا و نا بجا جای گرفته است. او مانده است و انبوهی خواهش و تمنا. امیر قلعه‌نویی باید درست ترینش را انتخاب کند. همه نگاه‌های فوتبال ایران به اوست. به مردی که می‌داند لذت و مردانگی این روزها را. مردی که خود وقتی پیروزی مجید جلالی در ایستگاه پایانی لیگ هشتم با فولاد مقابل ذوب‌آهن را دید و با استقلال به قهرمانی لیگ نایل آمد با چشم‌هایی اشکبار چنین گفت: «‌مجید جلالی خیلی مرد است.» قلعه‌نویی می‌داند که اگر این هفته مردانه در میدان بازی باشد، او نیز ستایش خواهد شد. حال شاید این ستایش از سوی استقلالی‌های خوزستان باشد یا پرسپولیس؛ این رقیب سنتی.
حمیدرضا عرب/ ایران ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-01 15:13:24
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۴
قلعه نویی نه عشقی به استقلال داره نه تعهدی به تراکتور. قلعه میخواد اس اس رو بره تا ثابت کنه بهترین مربی برای این تیمه و هیچکس دیگه نمیتونه این تیمو قهرمان بکنه.
محمد رضا
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
یک مطلب هم این آقای عرب و دار و دسته اش بگذارند برای ناجوانمردیهای پرسپولیس , اینکه استادیوم را رایگان می کنند , حق میزبانی را نا جوانمردانه از حریف میگیرند اینکه صدا و سیما و روزنامه ها و آی اسپورت و ورزش ۳ و ........همه را به خدمت گرفته اند , کمیته داوران سازمان لیگ فدراسیون , مقابل زیاده خواهی های سرخها دست و پا بسته است , ترا خدا شماها دم از شرافت نزنید , نمی خواهد با این مطالب امیر را شیرکنید , قلعه نوعی به خاطر کینه ای که از حرف های مظلومی هم دارد , با تمام توان بازی میکند , شماها وقتی دم از مردانگی میزنید بوی تعفن همه جا را پر میکند.
فرشته ف
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
میگم وقتی کلوب دورتموند را برد کسی تعجب کرد آخر این بحثها یعنی چی /قلعه نوعی یا هرمربی دیگری میاد آبروشو ببره وتبانی کنه که مثلا تیم سلبقش سود کنه یا ...هرگز قلعه نوعی اینکارو نمیکنه نه بخاطر کسی فقط بخاطر اینکه خیلی بزرگه و بزرگان راه وریم بزرگی را یکشبه نیاموختند عمری دادند تا بزرگ خطاب شدند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر