فهرست
نویر: بوندس لیگا دیگر برای بایرن مونیخ مهم نیست
نویر: بوندس لیگا دیگر برای بایرن مونیخ مهم نیست

نویر: بوندس لیگا دیگر برای بایرن مونیخ مهم نیست

آی اسپورت- مانوئل نویر دروازه بان بایرن مونیخ با توجه به کسب عنوان قهرمانی بایرن در بوندس لیگا ادامه ی بازی های لیگ را برای تیم مونیخی بی اهمیت توصیف کرد.
باواریایی ها اولین شکست خود را پس از 53 بازی بدون شکست در مقابل آگسبورگ تجربه کرد بایرن پس از شکست 2 بر 1 در 28ام اکتبر 2012 مقابل بایرلورکوزن شکستی را در این رقابت ها تجربه نکرده بود.
گواردیولا در دیدار شنبه شب تصمیم گرفت تا به تعدادی از بازیکنان خود برای بازی مهم چهارشنبه شب مقابل منچستر یونایتد استراحت بدهد این تصمیم با حمایت نویر همراه است او معتقد است بایرن نباید در ادامه رقابت ها ریسک مصدومیت بازیکنان اصلی اش را بپذیرد.
نویر در این مورد می گوید:" هیچ کس دوست ندارد شکست بخورد اما اگر شرایط اینگونه است بزارید این اتفاق در بوندس لیگا بیافتد. چمپیونزلیگ و دی اف بی پوکال برای ما مهم هستند و این بسیار پر اهمیت که هیچ بازیکنی آسیب نبیند."
در دیدار رفت مقابل منچستر یونایتد نمانیا ویدیچ با ضربه ای سر موفق به گلزنی شد اما اگر طبق معمول یک بازیکن در هنگام ارسال ضربه کرنر در کنار تیرک دوم ایستاده بود این توپ را می توانست دفع کند با این وجود همچنان نویر اصرار دارد که در هنگام ضربه هیچ بازیکنی کنار دو تیرک دروازه قرار نگیرد.
او در این مورد می گوید:" این تنها یک احساس است حتی اگر بازی را 1 بر 0 مقابل منچستر واگذار می کردیم. ایستادن بازیکنان در دو طرف تیرک من را آزار می دهد زیرا آن ها در منطقه ی من هستند با نبود این دو بازیکن من احساس امنیت بیشتری می کنم."
نویر در پایان صحبت هایش به ستایش ماتیاس سامر از او اشاره کرد و گفت:" شاید من شماره یک تیم را به تن کرده باشم اما در واقع یکی از اعضای تیم هستم و اینکه توانایی هایم را به رخ بکشم برایم مهم نیست بیشتر دوست دارم به عنوان یک تیم کار کنیم."
" به عنوان مثال در دیدار مقابل منچستر سیتی که با برتری 3 بر 1 به پایان رسید ما تقریبا عملکرد عالی داشتیم اگر ماتیاس سامر اخیرا گفته که من بهترین دروازه بانی هستم که او تاکنون دیده تنها می توانم از این تعریف خوشحال باشم."
     
آی اسپورت
2014-04-07 15:15:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر