فهرست
مدیر بوندس لیگا: تسلط بایرن، از جذابیت های بوندس لیگا کم نکرد
مدیر بوندس لیگا: تسلط بایرن، از جذابیت های بوندس لیگا کم نکرد

مدیر بوندس لیگا: تسلط بایرن، از جذابیت های بوندس لیگا کم نکرد

آی اسپورت- کریستین سیفرت مدیر اجرایی سازمان لیگ فوتبال آلمان معتقد است که با وجود قهرمانی و تسلط کامل بایرن مونیخ در این فصل هرگز از جذابیت های بوندس لیگا در نزد تماشاگران کاسته نشد و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی نیست.
او که در این مورد با مجله ی کیکر به گفتگو پرداخته بود اظهار داشت:" هیچ شاهدی برای اینکه ما با بحران مواجه هستیم وجود ندارد مردم هنوز هم استادیوم ها را پر می کنند و بسیار خوشحالند."
سیفرت در ادامه به قهرمانی زودهنگام بایرن پرداخت و اضافه کرد:" خب این برای سلیقه ی من بسیار زود بود من ترجیح می دادم رقابت تا هفته ی پایانی و شاید تا چند هفته ی انتهای لیگ ادامه داشته باشد. چه کسی می گوید این فصل خسته کننده شده؟ بهتر است تماس هایی با هامبورگ، نورنبرگ، گلادباخ و یا اشتوتگارت داشته باشید آیا بازهم خستگی احساس خواهید کرد."
مدیر اجرایی بوندس لیگا فلش بکی هم به سال های 1969 تا 1977 می زند و می گوید:" در طول این سالیان گلادباخ پنج بار و بایرن چهار بار قهرمان بوندس لیگا شد آیا از این دوران به عنوان عصر کسل کننده یاد می کنید یا دوران طلایی؟ بکن باوئر، نتزر، مولر همه در کلاس جهانی بودند و شما هرگز نمی توانید در وصف آن دوران از واژه ی خسته کننده نام ببرید."
     
آی اسپورت
2014-04-07 15:31:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر