فهرست
این تلویزیون بی‌انصاف؛ اولویت با پیام‌های بازرگانی است
این تلویزیون بی‌انصاف؛ اولویت با پیام‌های بازرگانی است

این تلویزیون بی‌انصاف؛ اولویت با پیام‌های بازرگانی است

آی اسپورت - نیمه دوم مهم‌ترین بازی این هفته لیگ برتر با تاخیر پخش می‌شود. حدود 25 ثانیه از شروع بازی منچستر یونایتد و لستر سیتی گذشته است که این بازی روی آنتن می‌رود. علت تاخیر هم کاملا مشخص است: پخش پیام‌های بازرگانی! اینکه در این 25 ثانیه اتفاق خاصی نیفتاد اصلا دلیل خوبی برای چشم پوشی از این اتفاق نیست. چه اینکه بارها و بارها اتفاق افتاده که در ابتدای هر کدام از نیمه‌های یک بازی گلی زده شده یا بازیکنی اخراج شده است و تلویزیون ما در آن لحظه مشغول پخش پیام بازرگانی بوده است.
در بازی مهم این هفته لیگ برتر خودمان همین اتفاق افتاد. نیمه دوم پرسپولیس – نفت تهران در حالی روی آنتن رفت که چند ثانیه از شروع آن گذشته بود. همین دو نمونه نشان می‌دهد که برای مسئولان این سازمان پخش پیام بازرگانی نسبت به پخش مسابقات اولویت دارد. به هر حال صدا و سیما با شرکت‌های مختلفی قرارداد تبلیغاتی بسته است و در صورت تاخیر در پخش تبلیغات زیان خواهد کرد. به همین دلیل هم هست که زور مسئولان پخش به فوتبال می‌رسد و فوتبال را با تاخیر پخش می‌کنند. اما همین سازمان که بخش عمده‌ای از درآمدش را از تبلیغات قبل از مسابقات فوتبال دارد به صورت کاملا حق به جانبی از نداشتن قرارداد با سازمان‌های مرتبط با فوتبال حرف می‌زند و اینگونه نپرداختن حق فوتبال را توجیه می‌کند.
سوالی که اینجا پیش می‌آید این است: اصلا به فرض که چنین قراردادی وجود ندارد. آقای صدا وسیما! واقعا حق فوتبال این است؟ کمی کلاه‌تان را قاضی کنید. شما فوتبال را فدای پخش پیام های بازرگانی قبل از آن می‌کنید. با علم به اینکه این ساعات پربیننده‌ترین ساعات رسانه ملی است. باز هم نمی‌خواهید حق را به فوتبال بدهید؟ نمی‌خواهید حق فوتبال را بدهید؟ انصاف‌تان کجا رفته است؟
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-01 18:53:18
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
فکر کردی کنترل دست کیه؟یه ادمی که هیچی حالیش نیست و پیشونیش جای کبودیه مهره نمازه.همون که بازیایی خارجیه مهم رو دستش میگیره و به بهانه امر به معروف هر جارو که دلش بخواد کات میکنه
میلاد۴&۶
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۲۸
هنوز افتضاح تلویزیون تو دربی رو یادمون نرفته،با کارگردانی افتضاحشون بهترین دربی رو ترکوندن.
نصف صحنه های آهسته نشون داده نشد،اونوقت گزارشگر میگه انقدرسرعت بالاس نمیشه نشون داد!
پس ال کلاسیکو چیکارمیکنن؟
اصلا بازی آلمان-برزیل که این همه گل رد و بدل شد چطوری میتونستن صحنه های آهسته رو نشون بدن؟؟؟
خواهشا در این موارد هم نقد بنویسید شاید تأثیرگذارباشه
میلاد۴&۶
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۳۰
کفاشیان اگه جَنَم داشت اجازه نمیدادچندتا بازی پخش زنده بشه تا تلویزیون ضرر مالی بده بعدخودشون به غلط کردن میفتادن.
همه میدونیم چه پولی دارن از کنار فوتبال به جیب میزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر