فهرست
گرت بیل : از بازی در رئال مادرید و در کنار رونالدو لذت می برم !
گرت بیل : از بازی در رئال مادرید و در کنار رونالدو لذت می برم !

گرت بیل : از بازی در رئال مادرید و در کنار رونالدو لذت می برم !

آی اسپورت - " گرت بیل " فوق ستاره رئال مادرید و گران قیمت ترین بازیکن جهان ، این روزها در اوج بسر می برد . این مهاجم ولزی که در لیگ برتر انگلستان نیز یک فوق ستاره بود ، این روزها با عملکرد خوب خود نشان داده است که ارزش این را داشته که مادرید 100 میلیون بابت خرید او بپردازد. بیل در مصاحبه با سایت شرط بندی " Bwin " اشاره می کند :

« شرایط خوبی در مادرید دارم . در لالیگا به نسبت لیگ برتر روی مالکیت توپ تاکید بیشتری می شود. اما این مساله سبب نشده است که در ریتم بازی من اختلالی بوجود بیاید و به همان راحتی تاتنهام در رئال فوتبال بازی می کنم »ورود به باشگاه بزرگی چون رئال و بازی کردن در کنار فوق ستاره های جهان می تواند برای هر بازیکنی مشکلات خاص خودش را داشته باشد اما بیل چنین اعتقادی ندارد:

« فوق العاده است که می توانم کنار مهاجمین بزرگی چون رونالدو و بنزما بازی کنم ، از بازی در کنار کریستیانو لذت می برم. هرچند که قدرت رئال تنها بخاطر مهاجمینش نیست و ما در تیممان بازیکنان بسیار بزرگ دیگری نیز در اختیار داریم. خیلی زود توانستم با محیط رئال خودم را وفق دهم و هیچ مشکلی در حال حاضر ندارم . بخصوص زمانی که در برنابئو هت تریک کردم توانستم بر خیلی از مشکلات روحی خودم غلبه کنم. ما به یک فینال رسیده ایم و برای قهرمانی در دو جام دیگر هم بسیار امیدواریم. در تیم شور و حال خاصی برای فتح همه جام ها دیده می شود »

گرت در مورد بازی برگشت با دورتموند خاطرنشان می کند :

« بازی با دورتموند یک بازی ویژه برای ما محسوب می شود.آنها به امید جبران وارد زمین خواهند شد . هرچند که ما هم رئال مادرید هستیم و قصد داریم مثل هر بازی دیگری این بار نیز پیروز شویم. هدف ما تکرار پیروزی و صعود به نیمه نهایی چمپیونز لیگ است. خطر اصلی دورتموند مهاجم این تیم " لواندفسکی " است که اعتقاد دارم بازیکن بزرگی است و سالهاست که کیفیت بالای خود را نشان می دهد. باید مراقب او باشیم و امیدوارم در روز مسابقه تیم ما کیفیت همیشگی خود را نشان دهد »


     
آی اسپورت
2014-04-07 17:06:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر