فهرست

نکته ویژه: نقشه عادل برای اول شدن کی روش در نظرسنجی

آی اسپورت - علاقه عادل فردوسی پور به کارلوس کی روش بر کسی پوشیده نیست. این علاقه آنقدر شدید است که این دو نشست های پنهانی زیادی برگزار می کنند و در بسیاری از کارها با یکدیگر مشورت می کنند.
 فردوسی پور چند وقتی است در برنامه 90 در پست های مختلف، در خصوص بهترین های پس از انقلاب نظرسنجی کرد تا اینکه به بهترین سرمربی رسید. او ابتدا بهترین سرمربیان ایرانی پس از انقلاب را به نظرسنجی گذاشت تا علی پروین و امیر قلعه نویی به عنوان نفر اول و دوم به مرحله نهایی راه پیدا کنند. 
قرار است امشب نظرسنجی بهترین مربیان خارجی پس از انقلاب در برنامه 90 انجام شود که دو حالت دارد. اگر کی روش اول شود که هیچ اما با توجه به موفقیت پرسپولیس در این فصل این احتمال وجود دارد که برانکو ایوانکوویچ اول شود و کی روش پس از او در جایگاه دوم قرار بگیرد.
 اما چطور عادلی که نشان داده برای انتخاب دوستانش در این نظرسنجی ها، دست به هر کاری می زند – حتی عوض کردن پست اشکان دژاگه! - حاضر می شود این ریسک را قبول کند که کی روش پس از برانکو رتبه دوم را به خود اختصاص دهد؟
 شنیده می شود عادل می داند برانکو و کی روش به عنوان نفرات اول و دوم به فینال نظرسنجی بهترین مربی پس از انقلاب راه پیدا می کنند و آنجا با حضور پروین و قلعه نویی، نفراتی خواهند بود که در نظرسنجی نهایی شرکت خواهند کرد و آن وقت شانس کی روش برای اول شدن میان این چهار نفر بیشتر از سایر موارد خواهد بود.
 در صورت راه پیدا کردن دو پرسپولیسی – پروین و برانکو – به فینال، آرای سرخ ها میان این دو مربی تقسیم می شود اما کی روش آرای خود را دارد و می تواند در فینال هم روی آن حساب کند، پس احتمال رای آوردن او نسبت به سایرین بیشتر خواهد شد، مگر آنکه پرسپولیسی ها پیش از نظرسنجی نهایی، برنامه های عادل را نقش بر آب کنند و با هماهنگی پا به انتخاب بهترین مربی پس از انقلاب بگذارند.


منبع: همشهری ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-02 07:37:04
نظر دهید
۳ نظر
مازیار
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۸
دغدغه های یک ذهن بیکار
حمیدرضا
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۲
چه تحلیل سطحی و مزخرفی… از همشهری بیشتر ازاین توقع میره و از سایت شما… البته سایت شما که خیلی وقته خودش رو در حد مجلات عامه پسند پایین آورده و بجای تحلیلهای درست مطالبش تعصبی شده و همچنین هر کامنتی رو باهر لغات سخیفی انتشار می دید
افشین
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
باز هم توهم،بازهم توهم توطئه!!! اگرچه از روزنامه شهردار تهران بیش از این انتظار نیست !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر