فهرست
ژاوی : از کاسیاس انتظار این رفتار را نداشتم / حکم فیفا منصفانه نیست !
ژاوی : از کاسیاس انتظار این رفتار را نداشتم / حکم فیفا منصفانه نیست !

ژاوی : از کاسیاس انتظار این رفتار را نداشتم / حکم فیفا منصفانه نیست !

آی اسپورت - در فاصله دو روز مانده به بازی حساس اتلتیکو مادرید و بارسلونا ، کاپیتان دوم این تیم " ژاوی هرناندز " در یک مصاحبه مطبوعاتی حاضر شد و ضمن اشاره به ناعادلانه بودن رفتار بازیکنان رئال در قبال بوسکتس ، علی الخصوص ملی پوشان اسپانیایی این تیم ، محکومیت بارسلونا از جانب فیفا را نیز زیر سوال برده است. صحبت های ژاوی را اینجا بخوانید !

foton

« بازی روز چهارشنبه (مقابل اتلتیکو مادرید) یک بازی دشوار در مقابل یک حریف بسیار قدرتمند است. در این بازی همه توانمان را در زمین خواهیم گذاشت ، بخصوص در فاز دفاعی. سعی داریم که توپ را به سرعت در زمین به چرخش در بیاوریم . امیدوارم همه چیز به نفع ما پیش برود. همه بازیکنان بارسلونا اعتقاد دارند که جکم فیفا ناامید کننده و غیر منصفانه است. امیدوارم در ملاقات رئیس باشگاه با بلاتر این موضوع به نفع بارسا تمام شود. "لاماسیا" کار خود را به درستی انجام می دهد و جزئی از فلسفه باشگاه ماست و از آن دفاع می کنیم. سیاست های باشگاه در قبال نوجوانان زیر سن قانونی درست است. ما در اینجا " مسی " و " اینیستا " را داریم که خارج از اسپانیا یا کاتالونیا و از سنین پایین به لاماسیا اضافه شدند »


ژاوی اضافه کرد :

« همه این اتفاقات ما را متحدتر کرده و باعث قدرتمندتر شدن ما شده است. سعی می کنیم آرامش خودمان را حفظ کرده و بر این مشکلات غلبه کنیم.هفته سختی در پیش داریم . باید بگویم : متاسفم از اینکه بین ما و اتلتیکو یک تیم حذف می شود ، هر دو تیم شایسته صعود هستند. ضمن اینکه پس از این بازی یک بازی سخت در زمین خرانادا در پیش داریم که در سرنوشت قهرمانی ما در لالیگا تاثیر گذار است »

از ژاوی در مورد واکنش بازیکنان رئال در مورد بوسکتس ، پس از ال کلاسیکو ، سوالی مطرح شد که اینگونه پاسخ داد :

«  بوسکتس هیچ صدمه ای به په په نزد ! در تصاویر مشخص است که صورت په په آسیبی ندیده است. برخی از بازیکنان رئال بخصوص ملی پوشان اسپانیایی این تیم (کاسیاس بصورت ویژه) واکنش منصفانه ای در قبال بوسکتس نداشتند.بهتر است نسبت به این قضیه نگاه عادلانه ای داشته باشیم. بوسی یک بازیکن و یک انسان فوق العاده است . خیلی مواقع تاثیرگذاری او در بازی به چشم نمی آید ولی او محور تیم ما و تیم ملی اسپانیا و یک بازیکن حیاتی محسوب می شود »

در پایان ژاوی خاطر نشان می کند :

« در مقایسه با سال گذشته بازیکنان به خاطر تصمیمات سرمربی استراحت بیشتری داشته اند. احساس می کنیم که سرحال تر از سال پیش هستیم. برای بازی مقابل اتلتیکو باید به شدت مراقب دیگو کاستا باشیم. او یک مهاجم مرگبار است. خیلی سریع است و به موقع به شما ضربه می زند. درمورد غیبت والدز ؛ بنظر من درون دروازه مشکلی نخواهیم داشت ، چرا که معتقدم پینتو فاصله زیادی با والدز ندارد. در پاسخ به این سوال که سال آینده در بارسا خواهم ماند یا خیر ؟ فقط می توانم بگویم که من از فردای خودم هم خبر ندارم »

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:34:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر