فهرست
گزارش بازی سپاهان – گسترش؛ طرفداری در حد لیدرها
گزارش بازی سپاهان – گسترش؛ طرفداری در حد لیدرها

گزارش بازی سپاهان – گسترش؛ طرفداری در حد لیدرها

آی اسپورت - این روزها انتقادات زیادی از گزارشگران داخلی مسابقات فوتبال می‌شود. این مساله هیچ استثنایی ندارد و حتی عادل فردوسی‌پور هم از سوی هواداران استقلال متهم به جانبداری از تیم رقیب است. اما اوضاع برای برخی گزارشگران شبکه‌های استانی از این هم بدتر است. گزارش اغلب این دسته گزارشگران به شدت جانبدارانه به نظر می‌رسد و این مسله منتقدان بسیاری پیدا کرده است. البته هستند کسانی که این مساله را کاملا طبیعی می‌دانند و دلیل آن را هم پخش مسابقه از شبکه استانی می‌دانند. اما به نظر نمی‌رسد که این دلیل توجیه مناسبی برای موضوع باشد. چون در این صورت گزارشگران تهرانی هم باید به نفع تیم‌های تهرانی گزارش کنند که قطعا این اتفاق نمی‌افتد.
گزارش مسابقه سپاهان و گسترش فولاد نمونه خوبی از این گونه گزارش‌ها بود. گزارشگر اصفهانی هم سابقه زیادی در گزارش جانبدارانه دارد در این مسابقه هم نتوانست جانب انصاف را رعایت کند. او گزارشش بارها به جای خالی سپاهان در مثلث قهرمانی!  اشاره کرد. او که به نظر می‌رسد از علاقمندان امیر قلعه‌نویی هم هست در حین گزارش و با شنیدن خبر گل‌های تراکتورسازی به ملوان به وجد می‌آمد و به طور کاملا محسوسی حسرت ژنرال را می‌خورد. اما اوج گزارش جانبدارانه این گزارشگر در دقایق پایانی به چشم آمد. جایی که قضاوت درباره خطای هند واضح محمدرضا خلعتبری را به مخاطبان و داوران سپرد. گفتن ندارد که اگر همین اتفاق در محوطه جریمه حریف رخ می‌داد این گزارشگر با اطمینان از رخ دادن یک پنالتی حرف می‌زد. البته او یک بار هم به اشتباه اعلام کرد که تیم گسترش فولاد دو بازیکن با شماره 10 دارد اما خیلی زود متوجه اشتباهش شد و آن را تصحیح کرد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-02 14:06:51
نظر دهید

۲ نظر
a
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
اصلا واضخ نیست این گزارش گرای نهرانی طرفداری تیمای تهرانو می کنن بهتره یه بار دیگه بازی الهلا تراکتور و ببینی بفهمی چی میگم که حتی جلو تیم عربی هم داشت هرس می خورد که چرا تراکتور داره برنده می شه!! لعنت به هرچی دروغگوه
-
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
کاش برای بازی فردا گزارشگر خوب گزارش تراکتور را انجام بده این یوسفی اصلا خوب نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر