فهرست
گزارش روز : پول کباب نیست ؛ کی روش می رود
گزارش روز : پول کباب نیست ؛ کی روش می رود

گزارش روز : پول کباب نیست ؛ کی روش می رود

آی اسپورت- چند ماهی است که بحث تمدید قرارداد با کارلوس کی روش تا پایان جام ملت ها در رسانه های داخلی داغ شده است و روزی نیست که خبری پیرامون این موضوع در رسانه های دیداری ، شنیداری و نوشتاری گفته نشود .
اما هر چه که به روزهای جام جهانی 2014 نزدیکتر می شویم تناقض گویی در رفتار و گفتار مسئولان فدراسیون فوتبال بیش از پیش می شود.
علی کفاشیان به فاصله 48 ساعت 2 مصاحبه متفاوت می کند ، بار اول از توافق کلی با کی روش خبر می دهد و فردای آن روز در مصاحبه ای دیگر می گوید توان پرداخت مبلغ پیشنهادی کی روش را نداریم !
از سوی دیگر نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال یا همان مرد هزار چهره این روزهای فوتبال ایران از توافق با کی روش تا پایان جام ملت ها خبر می دهد اما به فاصله تنها 48 ساعت کارلوس کی روش در مصاحبه ای اعلام می کند که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هیچ گونه مذاکره جدی پیرامون تمدید قرارداد با وی تا پایان جام ملت ها نداشته اند.
آنچه که مشخص است این موضوع است که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران در سایه تمرکز مردم بر روی جام جهانی، برای خود فرصت می خرند و آنطور که از شواهد پیداست کی روش پس از جام جهانی شاید برای همیشه ایران را ترک کند . او در مصاحبه ای که امروز بر روی صفحات یکی از روزنامه های داخلی به چاپ رسیده به کنایه می گوید : مرا به رستوران گردان دعوت کرده اند اما پول چلوکباب ندارند !
کی روش نیازی به چانه زنی ندارد ، او در تیم ملی موفق بوده و قطعا پس از جام جهانی 2014 برزیل پیشنهادات بهتری نسبت به پیشنهاد تمدید قرارداد با تیم ملی ایران خواهد داشت ، احتمالا بزودی گزینه ایران از روی میز انتخاب های کارلوس کی روش برداشته خواهد شد !

اسماعیل راد 

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:03:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر