فهرست
پایان رسمی رویای آسیایی ؛ پایان دراگان در انزلی
پایان رسمی رویای آسیایی ؛ پایان دراگان در انزلی

پایان رسمی رویای آسیایی ؛ پایان دراگان در انزلی


آی اسپورت- آخرین حضور مستر دراگان در انزلی با باخت ناباورانه آنها همراه بود باختی که شاید یک وداع تلخ را آن هم در دقایق پایانی بازی برای انزلیچی ها رقم زد. گل دقیقه 90 هادی عقیلی باعث شد تا آرزو های آسیایی ملوان تا حدود زیادی بر باد برود و کورسوی امیدی که آنها برای رسیدن به آسیا داشتن از بین برود.
ملوان یک بازی دیگر در برابر فجرسپاسی دارد اما آنها آخرین بازیشان را در انزلی و در برابر تماشاگران خودی و به نوعی بازی خداحافظی مستر دراگان را واگذار کردند. ملوان برای رسیدن به آسیا، اگر کمی زودتر به خود آمده بود می توانست به این هدف برسد اما بعضی موقع ها خیلی زود، دیر می شود و البته با این مشکلات آنها رتبه خوبی را در جدول دارند. با 44 امتیازی و باختی که آنها به سپاهان دادند و اتفاقاتی که در هفته ماقبل پایانی لیگ افتاد امید به گرفتن سهمیه آسیای که در روزهای پایانی لیگ می توانست به حقیقت تبدیل شود به پایان رسید.
با وجود مشکلات مالی و مالکیتی که ملوان با آن دست به گریبان است امکان ماندن مستر دراگان در انزلی خیلی ضعیف است و باید این بازی را آخرین بازی دراگان دانست. تجربه یک مربی خارجی برای اولین بار در انزلی خوب بود و او جز معدود افرادی خارجی بود که توانست در انزلی محبوبیت خاصی به دست آورد. شاید اگر قوهای سپید زود تر به خود می آمدند اسکوچیچ در تاریخ ملوان تبدیل به یک اسطوره می شد اما با این حال پایان اسکوچیچ در انزلی پایان خوشی داشت.

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:06:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر