فهرست

سرنوشت داماش دست ملوان / اتحاد شمالی علیه سرهنگ


آی اسپورت- داماش در هفته 29 یک باخت ناباورانه را متحمل شد تا به سقوط سلام کند و به انتظار بازی رقبانش و لغزش آنها بنشیند تا شاید بتواند در لیگ بماند. داماشی ها اگر ذوب آهن و فجرسپاسی موفق به پیروزی در برابر حریفانشان نشوند می توانند به ماندن در لیگ امیدوار باشند اما اگر یکی از آنها به پیروزی برسد باید برای بازی پلی اف برنامه ریزی کنند. در این میان یکی از تیم هایی که می تواند با نتیجه ای که در مقابل حریفش می گیرد تا حدود زیادی داماش را به بقا امیدوار کند تیم دیگر گیلان یعنی ملوان است.
ملوان که پس از آن التیماتوم معرف به خودش آمد و یکباره یک تیم متحول شده را از خود به نمایش گذاشت باید در بازی برابر فجرسپاسی برای هم استانی اش که همیشه با یکدیگر رقابت تنگاتنگی را داشته اند بازی کند. آنها اگر بتوانند نتیجه دور رفت در انزلی را تکرار کنند داماشی ها با یک تساوی به پلی اف می روند اما اگر در شیراز مغلوب حریفشان شوند آنگاه دیگر کار برای داماشی ها سخت می شود.
سرنوشت بقای داماش در لیگ به نوعی با نتایج ملوان گره خورده است و یکی از تیم های گیلانی برای حفظ دو سهمیه گیلان در لیگ برتر باید برای دیگر بازی کنند و شاید شعارهایی که همیشه مبنی بر اتحاد این دو تیم که سابقه کرکری بسیاری را با هم دارند به نوعی به معرض نمایش گذاشته شود و یکی از آنها برای دیگری بازی کند.
آمار در مورد بازی های ملوان و فجر توپ را همیشه در زمین فجری ها می اندازد. فجری ها در 4 بازی گذشته شان در شیراز همیشه با پیروزی ملوان را بدرقه کرده اند و این شاید کمی برای داماشی ها ناخوشایند باشد اما ملوانی ها می توانند با جنگی که در برابر سربازان سرهنگ یاوری دارند به تیم داماش کمک کنند و شاید برای یکبار هم شده معنی اتحاد این دو شهر عملا دیده شود.

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:10:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر