فهرست
پیش بینی: ویسی ستاره‌هایش را هم به اصفهان می‌برد
پیش بینی: ویسی ستاره‌هایش را هم به اصفهان می‌برد

پیش بینی: ویسی ستاره‌هایش را هم به اصفهان می‌برد

آی اسپورت - مذاکرات عبدالله ویسی با مسئولان باشگاه سپاهان برای هدایت این تیم در فصل آینده به مراحل پایانی خود رسیده؛ براساس اخبار منتشر شده سرمربی جوان استقلال خوزستان قصد دارد سه ستاره تیمش را با خود به اصفهان ببرد. ویسی که مدتی قبل برای نهایی کردن مذاکراتش با سپاهانی‌ها به اصفهان رفته بود، تقریبا با این تیم به همه توافقات لازم دست یافته و سرمربی موفق استقلال خوزستان حتی نام برخی از بازیکنان مدنظرش برای حضور در سپاهانِ فصل آینده را به مسئولان این باشگاه اعلام کرده؛ نکته جالبِ لیست مورد نظر ویسی، حضور سه بازیکن از استقلال خوزستان در آن است.

براساس شنیده‌ها ویسی قصد دارد فرناندو ده‌خسوس، دروازه‌بان برزیلی و موفق تیمش را به همراه‌ موسی کولیبالی، مدافع مالیایی و قدرتمند استقلالی‌ها و البته محمد طیبی، کاپیتان و مدافع مطمئن این تیم را همراه خود به اصفهان ببرد تا این سه بازیکن مشکلات سپاهان را در فاز دفاعی برطرف کنند. مشکلی که این فصل پاشنه آشیل اصلی تیم اصفهانی بوده و این تیم در بخش دفاعی نیاز به یک ترمیم اساسی دارد.

خبر مهم دیگر از باشگاه استقلال خوزستان، گزینه این باشگاه برای جانشینی عبدالله ویسی است. براساس شنیده‌ها پس از قطعی شدن جدایی ویسی، مسئولان استقلال خوزستان قصد دارند سید اکبر پورموسوی، دستیار اول ویسی را جانشین او کنند. پورموسوی فصل قبل هم که ویسی نتایج ضعیفی با استقلال خوزستان گرفته بود و در مقطعی از فصل شایعه جدایی‌اش از این باشگاه به گوش می‌رسید، گزینه اصلی مسئولان استقلال خوزستان برای نشستن روی نیمکت این تیم بود. گزینه‌ای که انتخاب آن با توجه به تجربه‌ این مربی و البته حضور قطعی استقلال خوزستان در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا، شاید خیلی منطقی به نظر نرسد.

منبع: وبسایت برنامه90

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-02 11:36:50
نظر دهید

۱ نظر
مرتضی
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
من سپاهانیم و حیفه پپ الان بیاد سپاهان. یه مشت طرفدار تازه به دوران رسیده نابودش میکنن بعد چند هفته. کاشکی فعلا یکی دیگه رو انتخاب کنن که هم پپ نتیجه نهاییش رو تو استقلال بگیره هم اینکه این مربی خوب رو خراب نکنن. یه چیزی مث کاری که پرسپولیس با یحی کرد... حیفن این مربیا به خدااا خرابشون نکنین ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر