فهرست
پیش بازی تراکتورسازی-الهلال: تیم عربستانی را حذف کن
پیش بازی تراکتورسازی-الهلال: تیم عربستانی را حذف کن

پیش بازی تراکتورسازی-الهلال: تیم عربستانی را حذف کن

سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۵
هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا / گروه C
تراکتورسازی ایران- الهلال عربستان
ساعت ۱۹، ورزشگاه سلطان قابوس مسقط
تراکتورسازی در این فصل در آسیا مقتدرانه کار کرد. برد برابر الهلال در بازی قبلی موجب شد تراکتورسازی از صعود خود به عنوان تیم اول گروه مطمئن شود. در این شرایط بازی فردا تراکتورسازی مقابل الهلال که به میزبانی عمان برگزار می شود برای تراکتورسازی یک بازی تشریفاتی است و حتی این احتمال وجود دارد امیر قلعه نویی به چند بازیکن اصلی خود استراحت بدهد.
با توجه به مناقشه ایران و عربستان این بازی که تراکتورسازی میزبانش است در عمان برگزار خواهد شد. این مسابقه برای الهلال حیاتی است. این تیم هم اکنون تیم دوم گروه است و اگر می خواهد به دور بعدی صعود کند باید تراکتورسازی را شکست دهد. در دیگر بازی این گروه پاختاکور ازبکستان میزبان الجزیره امارات است. پاختاکور ۷ امتیازی است و اگر برابر میهمان ضعیف خود برنده شود یک تساوی هم الهلال را حذف می کند.
تراکتورسازان فردا می توانند یک تیم عربستانی را از گردونه رقابتها حذف کنند و کار خودشان و ذوب آهن را در مراحل بالاتر راحت تر کنند. حذف الهلال می تواند ماموریت فردای تراکتورسازی صعود کرده باشد.
الهلال هم اکنون در لیگ عربستان دوم است. این تیم در این فصل یک سرمربی یونانی دارد و از سه بازیکن درجه یک برزیلی بهره می برد. تراکتورسازی در مرحله بعد با تیم دوم گروه A که احتمال دارد النصر امارات یا الاتحاد عربستان باشد رودررو خواهد شد.

نتیجه بازی رفت: الهلال صفر- تراکتورسازی ۲
جایگاه در جدول: تراکتورسازی با ۱۲ امتیاز اول، الهلال با ۸ امتیاز دوم.
جایگاه در لیگ داخلی: الهلال؛ دوم ، تراکتورسازی؛ چهارم.

منبع: 90
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-02 13:20:24
نظر دهید
۱ نظر
قققققققققققق
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۳
اتفاقا با ذخیره ها میریمو می بازیم
ما قراره استدق لال تیم محبوب تو رو حذف کنیم :)))
اوری بادی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر