فهرست
گزارش روز: داماش چگونه سقوط نمی کند
گزارش روز: داماش چگونه سقوط نمی کند

گزارش روز: داماش چگونه سقوط نمی کند


آی اسپورت- داماش در خانه 15 هفته است که نتوانسته پیروزی را کسب کند و در خارج از خانه به 12 هفته رسید که نتوانسته بردی را کسب کند. آخرین برد داماشی ها در خانه مربوط به بازی برابر ذوب آهن است که در خانه 5 گل به این تیم زد اما در هفته 29 مغلوب این تیم شد. تا بوی حلوا پختن برای این تیم به مشام برسد. تیمی که به اندازه یک نیم فصل نتوانسته بردی را کسب کند باید برایش انتظار سقوط را داشت و در بازی با ذوب آهن آن بازی شجاعانه و جسور گذشته را ارائه نداد آنها از اصفهان انتظار یک تساوی را داشتند اما به نیتشان نرسیدند.
داماش با این باخت با یک امتیاز کمتر نسبت به فجر سپاسی و ذوب آهن در رده 15 آن هم در یک هفته به پایان لیگ قرار گرفت و باید در روز پایانی هم در بازی خودشان به دنبال پیروزی باشند و هم چشم امیدی به عدم نتیجه گیری این دو تیم داشته باشد تا شاید حضورش در لیگ با اما و اگرها همراه شود.
داماشی ها باید در بازی برابر مس کرمان که به لیگ یک سقوط کرده به پیروزی برسد و سپس منتظر نتیجه تیم های فجر سپاسی و ذوب آهن ماند. ذوب آهن در برابر راه آهن که همشهریشان یعنی ابراهیم زاده مربیگری اش را به عهده دارد به میدان دارد به میدان برود و فجرسپاسی نیز باید در شیراز میزبان دیگر تیم گیلانی یعنی ملوان باشد و باخت یا مساوی هریک از آنها و برد داماش آنها می توانند به بازی های پلی اف بروند اما اگر هر دو تیم نتوانند در مقابل حریفانشان پیروز شوند آنگاه داماش نی تواند بدون هیچ حرف و حدیثی در لیگ بماند.
داماش اگر در برابر مس کرمان تن به تساوی بدهد آنگاه باید منتظر باخت دو تیم ذوب آهن و فجرسپاسی بماند تا با توجه به تفاضل گل بهتری که دارد به بازی های پلی اف برسد. به هر صورت آنها تمام اختیاراتشان را در هفته پایانی لیگ به حریفانشان دادند تا شاید با اما و اگر در لیگ بمانند. اگر داماش به پلی اف هم برود باید در مقابل تیم هایی بازی کند که بدجوری سودای لیگ برتر دارند و به همین راحتی ها به هر تیم باج نمی دهند و کار ساده ای پیش رو ندارد.

     
آی اسپورت
2014-04-07 16:13:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر