فهرست
واکنش خداداد به نظرسنجی امشب 90: برانکو و کی‌روش قابل مقایسه نیستند
واکنش خداداد به نظرسنجی امشب 90: برانکو و کی‌روش قابل مقایسه نیستند

واکنش خداداد به نظرسنجی امشب 90: برانکو و کی‌روش قابل مقایسه نیستند

نفس‌های آخر لیگ به شمارش افتاده و حالا همه منتظرند تا ببینند قهرمان لیگ پانزدهم چه تیمی خواهد شد. با شکست پرسپولیس، معادلات دیگر حول و حوش برانکو و تیمش نمی‌چرخد. خداداد عزیزی که این روزها از کنار گود فوتبال را نگاه می‌کند، در گفت‌وگو با «گل» درباره  نقش برنامه 90 در لیگ  صحبت کرد.

نقش برنامه 90 را در وضعیت فوتبال ایران از انتخابات گرفته تا تعیین قهرمانی چطور می‌بینید؟
به طور کلی برنامه‌های تلویزیونی روی انتخاب بازیکن، مربی و حتی رییس فدراسیون اثرگذار هستند. برنامه 90 هم به خاطر بیننده و اینکه جا افتاده، قطعا روی این موارد تاثیرگذار است.
برنامه 90 آن‌قدر در فوتبال ما نفوذ دارد که برخی از مسوولان سازمان لیگ و فدراسیون هرچه عادل می‌گوید فقط می‌گویند شما درست می‌گویید و این نشأت گرفته از همان بحثی است که شما در سوال قبلی به آن اشاره کردید.
هرکسی شخصیت خودش را دارد و می‌تواند طوری عمل کند که یک برنامه ورزشی روی آن اثر بگذارد. من چه بگویم.
خیلی‌ها می‌گویند عادل را رییس فدراسیون کنید و خلاص.
من نمی‌دانم چه بگویم.
به نظر خداداد عزیزی بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب که قرار است نظرسنجی آن در برنامه 90 انجام شود، به نفع کی‌روش خواهد بود یا برانکو؟
برخی‌‌ها نسبت به این دو مربی جبهه‌گیری دارند. یکسری طرفدار برانکو هستند یک عده هم طرفدار کی‌روش.
با توجه به علاقه وافر فردوسی‌پور به کی‌روش، فکر می‌کنید برنامه 90 افکار عمومی را به سمت کی‌روش سوق دهد یا عادل اعلام بی‌طرفی کند؟
من با برانکو کار کرده‌ام و او مربی توانایی است. برانکو در رده ملی نتایج بسیار خوبی گرفته اما بعد از جام‌جهانی بلافاصله او را برکنار کردند و نگذاشتند کارش را ادامه دهد. برانکو بعد از آن به پرسپولیس آمد و در پرسپولیس هم خوب نتیجه گرفت. به نظر من چون کی‌روش در پرسپولیس و استقلال مربیگری نکرده نمی‌توان آنها را با هم قیاس کرد. برانکو در ملی و باشگاه موفق بوده اما مردم از کی‌روش راضی هستند؛ آن هم به هر دلیلی درست یا غلط. باید کار کی‌روش را در باشگاهی هم دید و سپس اظهارنظر کرد. این نظرسنجی ظلم به کی‌روش است. طبیعی است اگر کی‌روش را در باشگاه پرسپولیس و استقلال می‌دیدیم، آن وقت بهتر می‌شد نظر داد.
یعنی شما فکر می‌کنید برانکو به خاطر پرسپولیس رای بیشتری نسبت به کی‌روش می‌آورد و این رای ربطی به عملکردش در تیم‌ملی ندارد؟
فکر می‌کنم عادلانه‌تر این بود که کی‌روش هم در باشگاه‌های ایران کار می‌کرد. الان همه پرسپولیسی‌ها و حتی برخی هواداران استقلال به برانکو رای می‌دهند و این ظلم به کی‌روش است.
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-02 14:41:52
نظر دهید

۵ نظر
4444
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۴
رای من به مظلومیه...اون بهترین مربی حارجی که تونست به کمک تبانی و داور و افشارزاده و عنایت و مییداوودی تیکی تاکا ر وارد ایران کنه
-
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
دمش گرم که با وجود مخالف کیروش بودن اینجا از حقش دفاع کرد بر خلاف کیروشی پور که همیشه مغرضانه رفتار میکنه
-
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۲
برانکو با کمک افتضاحات داوری و تبانی با لک و ماهینی و کنعانی و دوپینگ تونسته تیمشو بکشه بالا
reza
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۳
کیسه پاره پاره اگه داوری نبود که داشتید کنار برادرتون کیسه اهواز برای بقا در لیگ تلاش میکردید
این کیسه ها به چه رویی از داوری صحبت میکنند
سعید
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۱۲
این خودشم نمی دونه با خودش چندچنده، دو روز پیش می گفت فردوسی پور جرات نداره نظرسنجی بین این دو نفر بزاره الان میگه انصاف نیست
عادل امشب نظرسنجی بهترین مربی خارجی را از ترس رای نیاوردن کی روش مقابل برانکو نمی گذارد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر