فهرست
امید ابراهیمی Vs محمد ایرانپوریان؛ آقای پنالتی‌های لیگ علیه هم!
امید ابراهیمی Vs محمد ایرانپوریان؛ آقای پنالتی‌های لیگ علیه هم!

امید ابراهیمی Vs محمد ایرانپوریان؛ آقای پنالتی‌های لیگ علیه هم!

آی اسپورت- لیگ پانزدهم در ترکیب دو تیم استقلال و تراکتورسازی یکشنبه هفته‌ آینده برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. در میان جدول بهترین‌ پنالتی‌زن‌های فصل جاری نام امید ابراهیمی از استقلال و محمد ایرانپوریان از تراکتورسازی با به ثمر رساندن پنج گل بالاتر از سایرین قرار دارد.
امید ابراهیمی: مرد 9گله استقلال صدرنشین ستون استوار آبی‌ها در میانه میدان است. امید قبل از تقابل هفته بیست‌وهشتم استقلال با سایپا هشت مرتبه با پیراهن آبی‌ها به گل رسیده بود در حالی که دروازه سه تیم نفت، راه‌آهن(2) و پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی باز کرده بود. ابراهیمی پنجمین گلش از روی نقطه پنالتی را- تماشایی- در دقیقه52 دیدار چهار روز قبل استقلال برابر سایپا به ثمر رساند. این هافبک مازندرانی قبل از این در لیگ‌های یازدهم(3) و دوازدهم(3) شش گل از روی نقطه پنالتی برای سپاهان اصفهان زده بود. امید در لیگ چهاردهم چهار پنالتی دیگر با پیراهن آبی‌های پایتخت به گسترش، ملوان، استقلال‌صنعتی و ذوب‌آهن زد تا تعداد گل‌های ویژه‌اش به عدد10 برسد. این هافبک اهل شهرستان نکا در فصل جاری شش پنالتی زد که پنج‌تای آنها گل شد تا تعداد پنالتی‌های موثرش در ادوار لیگ‌برتر به عدد15 برسد.
محمد ایرانپوریان: مدافع مستحکم تراکتورسازی تبریز این فصل شش گل زد که مثل ابراهیمی استقلالی‌ها پنج‌تای آنها از روی نقطه پنالتی درون دروازه رقبا رویید. ایرانپوریان نیم‌فصل اول (هفته هشتم) در دقیقه90 دیدار با فولاد به جنوبی‌ها پنالتی حساسی زد و سپس در نیم‌فصل دوم چهار ضربه دیگر از روی نقطه پنالتی وارد دروازه پدیده، استقلال‌صنعتی، فولاد و سیاه‌جامگان کرد.
نکته ویژه: باید دید یکشنبه در تقابل حساس استقلال و تراکتورسازی آیا هیچ‌کدام از تیم‌ها شانس استفاده از ضربه پنالتی را خواهند داشت؟ بی‌شک اگر این اتفاق بیفتد هرکدام از دو بازیکن پنج‌گله جدول آقای پنالتی لیگ فرصت دارد تا از دیگری گوی سبقت را برباید.
     
آی اسپورت
2016-05-02 14:38:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر