فهرست
شوخی بدی که جدی شد: پشت پرده پیشنهاد لیگ‌برتری سرهنگ علیفر چه بود؟
شوخی بدی که جدی شد: پشت پرده پیشنهاد لیگ‌برتری سرهنگ علیفر چه بود؟

شوخی بدی که جدی شد: پشت پرده پیشنهاد لیگ‌برتری سرهنگ علیفر چه بود؟

آی‌اسپورت- «به احتمال بسیار زیاد من فصل آینده سرمربی یک تیم لیگ برتری خواهم بود و قول می دهم اگر این اتفاق رخ داد و مربی شدم یک خدمت بزرگ به فوتبال ایران داشته باشم چیزی که سال هاست در گزارش هایم به آن اشاره دارم و آن هم این دفاع فوتبال ایران را درست کنم». عجیب‌ترین اظهارنظر سال به صحبت‌های سرهنگ علیفر در برنامه خندوانه برمی‌گردد. جایی که گزارشگر فوتبال مدعی شد که فصل آینده روی نیمکت یکی از تیم‌های لیگ برتری می‌نشیند. حالا روایتی از این ماجرا را مرور می‌کنیم.

شنیده شده که واقعا علیفر چنین پیشنهادی را دریافت کرده. شخصی از طریق تلفن همراه با سرهنگ تماس گرفت و اعلام کرد که او جز گزینه‌های فصل آینده باشگاه سیاه‌جامگان است. البته نکته عجیب ماجرا این است که این شخص هیچ پست و مقامی در باشگاه سیاه‌جامگان نداشته و تنها برای سرگرمی این تماس تلفنی را برقرار کرده بود. اتفاقی که از سوی گزارشگر فوتبال جدی گرفته شد و او حتی برای برنامه‌های سرمربیگری‌اش هم برای آن شخص توضیح داد. پس از آن علیفر به برنامه خندوانه می‌رود و از این پیشنهاد پرده‌برداری می‌کند. اتفاقی که شوخی شوخی، جدی شد. البته برای سرهنگ‎؛ نه برای باشگاه‌های لیگ برتری.

کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-02 15:56:45
نظر دهید

۴ نظر
پرززز
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
چند سال پیش ک برانکومربی تیم ملی بود ی انسان شریف!برادر برانکو رو ب تیم برق معرفی کرد کسی ک توی ی کارخونه بیسکویت سازی مسئول بود و نه مربی و تیم برق رو نابود کرد از ایشون هیچ ناراحتی ندارم فقط میخواهم بدونم مسئولان برق فقط چون برادر ی مربی موفق بوده باید ی تیم ریشه دار رو بدستش میدادن حالا سرهنگ هم از ایشان چیزی کم نداره و در ثانی علیفر گفته 3تا تیم شهرستانی . من مطمئنم این شوخی نبوده ما چنین مدیران با فهم و کمالاتی زیاد داریم ی نگاه ب چرخه مربیان کنید درک بالای مدیران فوتبال رو میبینید
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۹
اون وقت داداشمون از گواردیولا ایراد می گیره !
-
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۴:۴۱
اونوقت این آقا از کجا اطمینان داره که سیاه جامگان سال دیگه لیگ برتریه؟
امیررضا
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
دمتون گرم با این خبر درجه یک. تمام سایتای ایران به نقل از شما این خبر رو کار کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر