فهرست
یادداشت/ ببخشید، باز هم باید با پدرت مقایسه شوی!
یادداشت/ ببخشید، باز هم باید با پدرت مقایسه شوی!

یادداشت/ ببخشید، باز هم باید با پدرت مقایسه شوی!

آلن اسمیت
وقتی بحث مقایسه با پدر باشد، طبیعی است که کسپر اشمایکل کمی عصبی شود. طبیعی است که او با این سن وسال و توانایی ها دوست دارد روی پاهای خودش بایستد، با توجه به توانایی های خودش قضاوت شود تا این که همیشه نامش پسر پیتر باشد. چه می شود کرد؟ پسر یکی از بزرگ ترین دروازه بان های دنیا بودن این مشکلات را هم دارد.
اما کسپر باهوش است. او سال ها شاهد قهرمانی های پدرش بوده و مطمئنا چیزهای زیادی از او یاد گرفته است. درست مثل پدرش او حالا لیدر یک تیم شده است. به خوبی یکی از مهره های دفاعی لستر شده. به هر حال اشمایکل کوچک به خوبی در تیم پدیده این فصل لیگ برتر رشد کرده است. مهم تر از آن، تبدیل به یک دروازه بان خیلی خوب شده که ارزشش بیشتر از یک جام و مقایسه با پدرش است. اما صحبت های خانوادگی بس است. بهتر است او را با خودش مقایسه کنیم. 15 کلین شیت در لیگ، چندین مهار فوق العاده و رفلکس های سریع.


او در بازی با یونایتد مانند دیگر هم تیمی هایش بیش از همیشه تشنه موفقیت بود و در یک صحنه به خوبی توپ لینگارد را مهار کرد تا در این بازی هم تاثیرش را گذاشته باشد. دیدن نقش او در این بازی البته کار آسانی بود. در یک صحنه هم به خوبی از محوطه جریمه بیرون آمد و سریع واکنش نشان داد و توانست به تیمش کمک کند. در نیمه دوم بازی او یک توپ را روی زمین مهار کرد که کاری ریسکی بود و ممکن بود کارت قرمز بگیرد. این رفلکس ها فقط از دروازه بانی بر می آید که به خودش و عملکردش اطمینان دارد و می خواهد برای گرفتن توپ برود، نه این که دو دل باشد که توپ را بگیرد یا خطا کند.
ممکن است خود او مقایسه را دوست نداشته باشد، اما نمی توان چشم پوشی کرد که کاسپر در پرتاب بلند توپ و بازی با پا دقیقا همه را یاد پدرش می اندازد. حالا هم شروع کرده به رسیدن به جام هایی که پدرش به آن ها رسیده. او بارها هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار داده و یک حمله مناسب را برنامه ریزی کرده است. به غیر از این مدافعان لستر دیگر خیالشان از داشتن سنگربانی مطمئن در دروازه شان راحت است. این ها بهترین نقشی است که هر دروازه بانی در بازی ها می تواند داشته باشد. 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-02 16:21:30
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
کسی که با تلاش و پشتکار خودش رو از زیر سایه پدر درآورده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر