فهرست

گل محمدی: نظری در مورد انتخابات فدارسیون ندارم

آی اسپورت- صحبت های یحیی گل محمدی را در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با النصر عربستان می خوانید. * این بازی برای ما حیثیتی است. شاید جنبه تشریفاتی داشته باشد اما با تمام قوا سعی می‌کنیم بار دیگر مقابل این تیم موفق شویم. هرچند ما بازی‌های حساس دیگری هم داریم و ممکن است انرژی‌مان را تقسیم کنیم. سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم تا باز هم مقابل این تیم موفق شویم.

* می‌خواهیم از اعتبار خودمان دفاع کنیم. باشگاه ذوب‌آهن اسم کوچکی نیست و ما در هر بازی سعی می‌کنیم که پیروز شویم و از نام و اعتبار باشگاه ذوب‌آهن دفاع خواهیم کرد. 
* حریف مرحله پلی‌آف ما روز چهارشنبه مشخص می‌شود. ممکن است العین امارات یا الاهلی عربستان باشد اما من العین را ترجیح می‌دهم زیرا اگر با الاهلی عربستان مواجه شویم در این فشردگی مسابقات یک نفر اضافه دیگر هم خواهیم داشت و خستگی به همراه می‌آورد ضمن آنکه بار مالی هم برای باشگاه دارد اما بازی با حریف اماراتی راحت‌تر است.
* هر تیمی که به فینال می‌رسد دوست داردکه پیروز شود و در فینال هم موفق شود تا اعتبار و افتخار دیگری به دست بیاورد. ما با تمام قدرت در فینال جام حذفی شرکت می‌کنیم و امیدوارم که بتوانیم باز هم قهرمان جام حذفی شویم.

* ما مقابل همه تیم‌ها با تمام وجود بازی خواهیم کرد. امیدوارم تیمی قهرمان شود که شایسته قهرمانی باشد. ما یکشنبه هم با سیاه‌جامگان بازی داریم بنابراین ذوب‌آهن هم در سرنوشت تیم‌های ته جدولی و هم در سرنوشت تیم‌های بالای جدول تاثیرگذار است و ما در هر دو بازی باقی مانده در لیگ شرافتمندانه بازی می‌کنیم ضمن اینکه بگویم ما برای تیم ذوب‌آهن بازی می‌کنیم نه هیچ تیم دیگری. نام و اعتبار باشگاه ذوب‌آهن مهم است.
* جلسه‌ای رسمی نداشته‌ایم. صحبت‌های مقدماتی را انجام داده‌ایم. من خیلی خوشحالم و افتخارم این بود که در دو سال گذشته در ذوب‌آهن بودم و خوشحال می‌شوم که فصل آینده در خدمت این تیم باشم. ذوب‌آهن باشگاه بزرگی است. مدیران دلسوز و کاربلد و با دانشی دارد. آرزوی خیلی از مربیان است که در ذوب‌آهن مربیگری کنند. من هم خوشحال می‌شوم که در صورتی که به توافق نهایی برسیم دراین باشگاه حضور داشته باشم و مشکلی هم برای تمدید قرارداد وجود ندارد البته در نهایت تصمیم‌گیرنده اصلی مدیران باشگاه هستند.
*  ما روند خوبی در ذوب‌آهن داشتیم. سال اول خوب نتیجه گرفتیم. سال دوم هم توانستیم در لیگ قهرمانان آسیا از گروه‌مان در آسیا صعود کنیم. برنامه‌ریزی که ما داشتیم در ذوب‌آهن جواب داده است و توانستیم به اهداف اولیه برسیم اما برای رسیدن به قهرمانی در آسیا باید شاخصه‌های قهرمانی داشته باشیم. امکانات خوبی باید در اختیار داشته باشیم و با یک برنامه مدون می‌توانیم قهرمان آسیا شویم. قهرمانی آسیا در صورت تامین شرایطی که گفتم دست نیافتنی نیست.

*من نظر خاصی در این مورد ندارم. امیدوارم هر فردی که رئیس فدراسیون فوتبال می‌شود نگاه ویژه‌ای به امکانات فوتبال داشته باشد و شرایط یک لیگ حرفه‌ای را به طور کامل فراهم کند. اکثر باشگاه‌ها ورزشگاه اختصاصی ندارند. زمین تمرین خوب در اختیار ندارند. باید به بحث پایه‌ها توجه بیشتری شود و به زیرساخت‌های فوتبال توجه شود. فوتبال ایران استعدادهای خوبی دارد به شرط آنکه بتوانیم شرایط کشف استعداد آنها را فراهم کنیم.

 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-02 19:23:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر