فهرست
خوانفران: اتلتیکو مادرید بیشتر از هر تیم دیگری تلاش می‌کند
خوانفران: اتلتیکو مادرید بیشتر از هر تیم دیگری تلاش می‌کند

خوانفران: اتلتیکو مادرید بیشتر از هر تیم دیگری تلاش می‌کند

آی اسپورت- خوانفران، مدافع اتلتیکو مادرید معتقد است که تیمش می‌تواند برای افتخارات بزرگ بجنگد زیرا تلاش آنها بیشتر از هر تیم دیگری بوده است.

مردان دیگو سیمئونه، پس از پیروزی 1-0 مقابل ویارئال، در صدر جدول لالیگا قرار گرفته‌اند و پس از تساوی 1-1 در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا، روز چهارشنبه، میزبان آنها در بیسنته کالدرون خواهند بود.

خوانفران معتقد است که تیمش، نتیجه ی تلاش‌هایش را می‌گیرد و مطمئن است که فصل را به خوبی به پایان خواهند رساند.

او در مصاحبه با موندو دیپورتیوو گفت: "تا پایان فصل، فکر می‌کنم که بهتر از روز شنبه خواهیم بود، همچنین امیدوارتر. مطمئن هستم که فصل را به خوبی به پایان خواهیم رساند.

ویارئال حریف بسیار قدرتمندی است و بازی سختی داشتیم. بازی سختی مقابل بارسلونا داشتیم و روز شنبه بار دیگر باید یک دیدار سخت دیگر انجام می‌دادیم.

در طول بازی خستگی بر ما غلبه کرد ولی توانستیم با انگیزه و جنگندگی پیروز شویم. تیم ما بسیار شجاع است.با تمام وجود از امتیازی که کسب کرده بودیم دفاع کردیم.

نشان دادیم که تیم فوق‌العاده ای هستیم. البته نمی‌دانم که بهترین تیم هستیم یا نه ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم.

به حمایت هوادرانمان نیاز داریم. آنها می‌بینند که ما تمام تلاش خود را وقتی پا به توپ هستیم انجام می‌دهیم و هدفی مشترک با آنها داریم: کسب قهرمانی."

خوان فران همچنین به تمجید از رائول گارسیا، که در مقابل بارسلونا بسیار خوب بازی کرد پرداخت و گفت: "او یکی از کاپیتان‌های تیم است و نقش مهمی برای ما دارد..

ولی تنها رائول نیست، بلکه ال گواخه( داوید ویا) دیگو ریباس و آدرین لوپز نیز در طول آن بازی بسیار خوب کار کردند.

     
آی اسپورت
2014-04-07 17:46:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر