فهرست

استرس استقلال جلوی تراکتور: کابوس هفته های آخر

آی اسپورت - استقلالی‌ها در حالی مقابل حریف تبریزی خود قرار می‌گیرند که استرس تکرار اتفاق دو فصل پیش را دارند؛ فصلی که به واسطه باخت به تراکتورسازی آنها را در رده پنجم قرار داد. 
در فصل 90-89 هم در حالی که استقلال صدرنشین مظلومی شانس اول قهرمانی لیگ برتر بود، در پنج هفته مانده به پایان لیگ، مغلوب تراکتورسازی شد و قهرمانی را دور از دسترس دید.
در فصل 93-92  هم نفت،پرسپولیس،فولاد و استقلال چهار تیم اصلی مدعی قهرمانی بودند، اما معادله هفته‌ آخر و باخت 1-4 به تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی باعث شد تا استقلالی‌ها حتی در بین چهار تیم اول هم قرار نگیرند و به رده پنجم سقوط کنند.حالا پس از سپری شدن دو فصل، باز هم راه قهرمانی استقلال از نبرد با تراکتورسازی می‌گذرد.

منبع: میزان
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-03 07:51:11
نظر دهید

۱ نظر
ایلقار
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
تیم پول شویی سرخابیهای تهران همیشه با براه انئداختن یک لیگ با چند بازی پرحاشیه به نیات شوم خود در تزییع حق ملت ایران فاتح لیگ فوتبال پول بازی شده اند استقلال تهران همواره در قبال تراختور 4تایی شده (بشرطی که ناداوری اعمال نشده باشه) و پس پس های پایتخت کمترین نتیچه اش باخت 2بر0 بوده و..
از سال آینده از تمامی ورزش نویسان و فوتبال نویس و فوتبالیتها خواهشمندیم لیگ فوتبال ایرانرا لیگ پول بال ایران نام گذاری کنند!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر