فهرست

نظر پرسپولیسی ها در مورد نظر سنجی نود: مشکوکم به تو!

آی اسپورت - در نظرسنجی برنامه 90 شب گذشته برای انتخاب موفق ترین سرمربی خارجی بعد از انقلاب در فوتبال ایران، کارلوس کی روش نزدیک 47.95 درصد رای آورد و رای برانکو ایوانکوویچ 47.46 درصد بود.
 در این که کی روش محبوبیت دارد، شکی نیست اما پرسپولیسی ها به واسطه حمایت های عادل فردوسی پور از کی روش به مجری 90 بدبین هستند.
 هواداران پرسپولیس مشکوک هستند و می گویند چطور می شود که فردوسی پور خیلی خیلی اتفاقی هفته به هفته سوال بهترین مربی خارجی را عقب انداخت تا بالاخره پس از شش برد پیاپی پرسپولیس ببازد و این نظرسنجی را برگزار کند. آنها معتقدند که اگر هفته های قبلی به خصوص بعد از دربی این نظرسنجی مسابقه را می گذاشت برانکو با اختلاف خیلی زیاد اول می شد.
 آنها به چینش گزینه ها هم از سوی فردوسی پور اعتراض دارند و می گویند چرا باید برانکو در کنار دو گزینه پرسپولیسی دیگر به جنگ کی روش برود تا رای او به میزان زیادی بشکند.
 اتفاق دیگری که باعث دلخوری و تردید هواداران پرسپولیس شده، خبری است که خیلی اتفاقی (!) روی پربیننده ترین سایت ورزشی که رابطه خوبی با فردوسی پور دارد، به عنوان تیتر یک می رود و مربوط می شود به نیت های مخفی خیرخواهانه و باورهای عمیق مذهبی کی روش که به عنوان راز از آن یاد می شود.
 مورد بعدی که پرسپولیسی ها به عنوان عدم عدالت در این نظرسنجی به آن اشاره دارند مربوط می شود به مناظره 3 کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال که هر یک از آنها برای استفاده از محبوبیت کی روش بارها به تمجید از وی پرداختند و همه می دانند که تبلیغات در حال رای گیری چه تاثیری در روند نتایج خواهد گذاشت.منبع: جام نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-03 08:03:05
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۵۱
فردوسی پور که از همه سوال میپرسه به این سوال جواب بده. افتخارات لوکا بوناچیچ تو فوتبال ایران بیشتر بوده یا کرانچار؟ واقعا دلیل بودن کرانچار تو این نظرسنجی چی بود؟ فقط چون مربی پرسپولیس بود و میتونست آرای برانکو رو بشکنه تا کیروش جون اول بشه؟ چه میکنه این کیروشی پور!!!
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
دقیقا دژاگه را هم همینطور درآورد....
فرپوسی پور یه جورایی مافیای خاص خودش را داره...شما تنها همین نظر سنجی را که به نفعتون نبود را تیتر کردید...در تمام کارهای ایشون باید تردید کرد
یوسفیوسف
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۲۳
تمام پست های انتخاب شده توسط برنامه نود را باید بهش مشکوک بود.....اشکان دژاگه کی هافبک چپ بازی کرده؟ولی ایشون با مهره چینی خاص اون را وارد کرد....حتی آمار را دست کاری میکنه...من خیلی وقته دیگه تو نظر سنجی این دورغگو شرکت نمیکنم...مافیای کیروشی پور،اجنبی پرست که دستش تو فساد هم هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر