فهرست

پشت پرده بازگشت حنیف به استقلال: فرهاد مجیدی

آی اسپورت -  حنیف عمران زاده که توسط پرویز مظلومی اخراج و در اختیار باشگاه گذاشته شده بود روز گذشته بخشیده شد و به ورزشگاه شماره 2 آزادی رفت تا کنار سایر آبی پوشان تمرین کند.
 این اتفاق در حالی افتاد که استقلالی ها در بازی حساس روز یکشنبه آینده برابر تراکتورسازی تبریز هرایر مگویان مدافع ارمنی خود را در اختیار ندارند و بخشی از دلایل بخشش عمران زاده به همین موضوع برمی گردد.
 جالب است بدانید هفت بازیکن استقلال که 4 نفرشان را که مهره های اصلی و تاثیرگذار تیم هستند و رابطه خوبی هم با سید مهدی رحمتی ندارند، دوست نداشتند حنیف به تمرینات برگردد.
 آنها صبح دیروز به مظلومی گفته بودند: «اگر عمران زاده را برگردانی همه باورشان می شود رحمتی به تو خط می دهد و در روزهای پایانی لیگ برتر کنترل تیم از دست تو در می رود.»
 البته با تلاش منصور پورحیدری این هفت بازیکن راضی شدند تا به خاطر شرایط حساس تیم فعلا از حاشیه سازی دست بردارند.
 از سوی دیگر عمران زاده مصاحبه ای در سایت باشگاه انجام داد و به مکالمه تلفنی خودش با فرهاد مجیدی و توصیه این بازیکن محبوب برای بازگشت اشاره کرد که گفته می شود منشأ اختلاف جدید رحمتی کاپیتان استقلال با مدافع باتجربه آبی ها شده است.
 گویا حنیف اصرار داشته در مصاحبه اش اسم فرهاد مجیدی بیاید!


منبع: رادنیوز
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-03 08:12:17
نظر دهید

۱ نظر
حسین
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
ژورنالیست های ایرانی جزو کثیف ترین قشرهای جامعه هستند. هر روز دروغ و تهمت و خراب کردن چهره دیگران. نونی که میبرید سر سفره تون حلال نیست...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر