فهرست
اسپالتی: توتی یک قطعه جواهر است
اسپالتی: توتی یک قطعه جواهر است

اسپالتی: توتی یک قطعه جواهر است

آی اسپورت - در حالی که بازی با پیروزی دو بر یک جنوا دنبال می شد فرانچسکو توتی، اسطوره رم وارد بازی شد و توانست با زیبایی هر چه تمامتر گل دوم را به ثمر رساند تا رم در ادامه عملکرد بهتری از خود نشان دهد و در دقایق پایانی گل سوم خود را به ثمر رساند و در نهایت پیروز بازی شود.
اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از توتی پرداخت. سرمربی رم گفت: فرانچسکو توتی همواره بازیکنی تاثیر گذار برای رم بوده است. ضربات آزاد جزئی از هنرنمایی توتی است که به صورت غریزی آن را دارد. توتی مانند جواهری است که نمی تواند هر روزه از آن استفاده کرد. او همواره در لحظات و مناسبت های خاص وارد عمل می شود. او بالاتر از طلای 24 عیار است.
او ادامه داد: وقتی توتی را صدا زدم و او بند کفش های خود را می بست اطمینان داشتم که در این دیدار گلزنی خواهد کرد. به خوبی می دانستم که درمان رم در پاهای توتی است.
اسپالتی درباره تمدید قرارداد توتی گفت: توتی اسطوره باشگاه رم است و کارهای زیادی برای این باشگاه انجام داده است. درباره تمدید قراردادش باید از رئیس باشگاه و خود او سوال کنید. من به عنوان سرمربی تیم از تمدید قرارداد توتی بسیار خوشحال می شوم چرا که او بازیکن بزرگی است و می تواند کمک زیادی به رم کند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
 
 
 
 
     
آی اسپورت
2016-05-03 09:36:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر