فهرست
نظرمحمدی: از تاج عذر می خواهم / حرفهایم در نود اثبات می شود
نظرمحمدی: از تاج عذر می خواهم / حرفهایم در نود اثبات می شود

نظرمحمدی: از تاج عذر می خواهم / حرفهایم در نود اثبات می شود

ای اسپورت - سرمربی تیم داماش که پس از بازی مقابل ذوب آهن به شدت از داوری گله کرده بود در مصاحبه با ای اسپرت سعی دارد موضوع را تلطیف کند . 
او می گوید : پس از بازی با ذوب آهن از تصمیمات داوری گله داشتم و هنوز هم گله دارم. پیروزی ذوب آهن را به مردم اصفهان هم تبریک گفتم و همه حرفم این بود که به مسولان ذوب آهن تبریک نمی گویم. حالا اینکه باشگاه ذوب آهن بابت این کنایه شکایت کرده صاحب اختیار است و هر کسی آزاد است شکایتی را تنظیم کند. وقتی داوری پر اشتباه است دیگر پیروزی را به مسولان یک باشگاه تبریک نمی گویند.
 
 
او که دوست ندارد باعث دلخوری رئیس سازمان لیگ بشود ، در ادامه می گوید : درباره آقای تاج شنیده بودم که ایشان در اظهار نظری گفته اند شانس پیروزی ذوب آهن بیشتر است اما سپس جستجو کردم و منبع چنین اظهار نظری را پیدا نکردم. به سلامت حرفه ای آقای تاج ایمان دارم و حتی باید به این نکته اشاره کنم که آقای تاج در اوج بحران های باشگاه داماش همیشه به فکر حل مشکلات این باشگاه بودند و حتی در یک مقطع با یاری ایشان بحرانی را پشت سر گذاشتیم. اگر موجب دلخوری آقای تاج شدم از ایشان عذرخواهی می کنم. ما آنقدر فراموشکار نیستیم که همراهی ایشان در وضعیت بحرانی داماش را از یاد ببریم.ایشان به عنوان رییس سازمان لیگ و با توجه به مشکلات مالی باشگاه با همراهی شان نشان دادند که دغدغه های باشگاهها را درک می کنند. دوباره باید تاکید کنم که سلامت حرفه ای آقای تاج بر کسی پوشیده نیست و نیازی به این اصلاحیه من هم نبود.
 
 
نطر محمدی درباره حرفهایش و علت موضع گیری اش در کنفرانش مطبوعاتی هم  گفت : برای باشگاه ذوب آهن به عنوان باشگاهی ریشه دار احترام قائلم اما در فوتبال گاهی شائبه هایی پدید می آید و شما را به شک و تردید می اندازد.امیدوارم هفته آخر لیگ برتر در اوج سلامت برگزار شود. برای من مهم تر از برد و باخت سلامت فوتبال است و وقتی دچار تردید و شک شوم دیگر فوتبال برایم هیچ ارزشی ندارد. بازیکنانم در جریان بازی تحت تاثیر اشتباهات داوری تمرکز خود را از دست داده بودند و چون در اوج فشار بودیم این ماجرا برایم گران تمام شد. وقتی یک مربی کوشش می کند بازیکنانش را در این اوضاع نابسامان داماش آماده کند، برایش سخت است که ببیند با اشتباهات داوری تمرکز بازیکنانش از دست رفته و رشته هایش پنبه شده. حالا بازهم امیدوارم با کارشناسی دقیق در برنامه 90 صحت حرفهایم اثبات شود.
     
آی اسپورت
2014-04-07 17:17:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر