فهرست
آنالیزور نفت: تعویض‌هایت اشتباه بود آقای برانکو!
آنالیزور نفت: تعویض‌هایت اشتباه بود آقای برانکو!

آنالیزور نفت: تعویض‌هایت اشتباه بود آقای برانکو!

آی اسپورت - باخت غیرمنتظره پرسپولیس به نفت تهران باعث بروز حواشی زیادی شده است. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در گفت و گویی که با یکی از روزنامه انجام داده، نفتی ها را متهم به کمک گرفتن از اعضای کادرفنی تیم ملی برای شکست دادن سرخپوشان کرده، اما آنالیزور نفت این موضوع را رد می کند.
مهدی خانبان آنالیزور که برادرش مهرداد خانبان در تیم ملی حضور دارد، در واکنش به این ادعای برانکو می‌گوید:« مطمئن باشید که هیچ کمکی به ما از سوی تیم ملی نشده است. شخصا از یک هفته قبل از بازی با پرسپولیس نشستم و بازیها و گل های این تیم را در مسابقات قبلی آنالیز کردم.  من توانستم نقاط ضعف این تیم را دربیاورم و به کادرفنی انتقال دادم. اگر مقابل پرسپولیس باز بازی می کردیم، روی ضد حمله گل می خوردیم. همین کار را پرسپولیس مقابل استقلال انجام داد و استقلال خوزستان نیز قصد داشت مقابل ما انجام دهد اما دفاع های ما هوشیار بودند. من حرفهای برانکو را قبول ندارم چون گروه آنالیز داشتیم و کار خودمان را کردیم. در ضمن باید بگویم که تعویض های خود برانکو اشتباه بود و اگر فرشاد احمدزاده را بیرون نمی برد، فضا برای گلزنی ما باز نمی شد.»
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-03 11:28:46
نظر دهید

۷ نظر
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
این خالی فسور جعلی تا همینجا هم با کمک افتضاحات دا ری اومده بالا. حاتمی هم باید اخراج میشد
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
پرسپولیس جلو استقلال اتوبوس پارک کرد؟؟؟؟؟؟
پرززز
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۱
روزنامه گل داره دنبال قاتل بروسلی میگرده 3روزه با هرکس مصاحبه میکنه میگه شایعه شده نفت از کیروش کمک گرفته شایعه ای که خود این روزنامه راه انداخته خیلی زشته که برای بزرگ نشون دادن کسی یا چیزی بخواهیم بقیه رو کوچک کنیم بارسلونا و بایرن هم باختن ولی هیچوجه سعی در کوچک کردن رقیب نداشتن پرسپولیس ک جای خود داره همه از باخت پرسپولیس میگن کسی از برد نفت نگفت تا دیروز ک تیم نفت بدون برنامه فقط دفاع کرده بود و اصلا فوتبال نبود ولی حالا میگن کار کیروش بوده.شما ک حاضر ب تعریف از نفت نیستید حداقل تهمت هم نزنید
سامی
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
خخخ این فک کنم دیشب برنامه نود رو دیده ...
فاز گرفته یارو...
امیررضا
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
خانبان از بهترین انالیزورای ایرانه. دمش گرم
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
نفت تو این چند سال بویژه این 2سال کم پیروزیهای بزرگ بدست نیاورده حتما همه کار کیروش بوده از برانکو بعید بود این حرف
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
امسال توبازیهای اسیایی دیدیم چطوری ابروی ایران روبرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر