فهرست
بیرانوند: این تهدیدها تاثیری بر تصمیم من نمی‌گذارند
بیرانوند: این تهدیدها تاثیری بر تصمیم من نمی‌گذارند

بیرانوند: این تهدیدها تاثیری بر تصمیم من نمی‌گذارند

آی اسپورت - چند روز پیش اتفاق عجیبی در تمرینات نفت تهران رخ داد. عده‌ای از هواداران استقلال تهران که از پیروزی نفت بر پرسپولیس خوشحال بودند برای تشکر از علیرضا منصوریان به تمرین این تیم رفتند اما در پایان تمرین به سمت علیرضا بیرانوند رفتند و با او به مجادله پرداختند. البته این درگیری به جاهای باریک نکشید و با دخالت دیگران تمام شد.
بیرانوند در این باره می‌گوید:« حقیقت امر این است که از دو سه روز مانده به دیدار پرسپولیس - نفت، چند لیدر و هوادار در محل تمرینات تیم ما آفتابی شده و مرا تحت‌فشار گذاشتند. دو روز بعد از بازی مقابل پرسپولیس هم این فشارها بیشتر شد و در حضور کادرفنی تیم حرف‌های تندی علیه من زدند. این افراد به یکباره سر و کله‌شان پیدا شده و مشخص نیست تا دیروز کجا بودند. آنها ناراحت هستند که من چرا عدد شش را نشان داده‌ام و این حرف‌ها ... . بحث من این است که اگر قرار است برای آینده فوتبالم تصمیم درست بگیرم باید نظر این افراد را بپرسم؟! من هر تصمیمی را که بهتر باشد، می‌گیرم و برای انتخاب تیم آینده خود توجهی به این حواشی که اخیراً برای من درست کرده‌اند، ندارم. ضمن اینکه شخصیتم اجازه نمی‌دهد با این افراد کل کل کنم.»
بیرانوند درباره تاثیر این اتفاقات در تصمیمش برای فصل بعد می‌گوید:« مطمئن باشید من آدمی نیستم که تحت‌تأثیر این اتفاقات و فشارها قرار بگیرم. هر تصمیمی را که به‌نفع خودم باشد، اتخاذ خواهم کرد. جوان 18 ساله نیستم که از این تهدیدات بترسم. 27 سال سن دارم و روزهای به‌مراتب بدتر از این را هم تجربه کرده‌ام.»

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-03 11:42:07
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
۲۷ سالته؟ تادیروز که ۲۱ ساله بود
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
خودتو لو دادی که صغر سنی,داری
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
خخخخخخخ ابروریزی کردی پیری
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
اونایی که تهدید می کنند از خود منصوریان خط می گیرند و گرنه با کنترل ساده میشه اونها را به تمرین راه نداد
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
فکر کردی منصوریان مثل لنگیا از اراذل اوباشه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر