فهرست
طعنه مظلومی: حالا باز هم بروید دنبال مربی خارجی
طعنه مظلومی: حالا باز هم بروید دنبال مربی خارجی

طعنه مظلومی: حالا باز هم بروید دنبال مربی خارجی

آی اسپورت - پس از شکست استقلال در دربی حرف و حدیث‌ها و شایعات زیادی درباره آینده کاری پرویز مظلومی روی نیمکت آبی‌پوشان مطرح شد. شایعات حکایت از آن داشت در صورتی که استقلال نتواند فولاد خوزستان و سایپا را ببرد، مظلومی برکنار و شخص دیگری که احتمالاً خارجی خواهد بود، سکان هدایت این تیم را در بازی‌های باقی مانده لیگ برتر و فینال جام حذفی بر عهده می‌گیرد.
مظلومی واکنشی نشان نداد و بی‌توجه به این مسائل تمرکزش را روی استقلال گذاشت تا بتواند به موفقیت برسد. شانس نیز با او یار بود و با دو پیروزی ارزشمند تیمش و شکست پرسپولیس مقابل نفت تهران، سرنوشت لبخند دوباره‌ای به او زد و استقلال دوباره در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت. شنیدیم پس از برد استقلال مقابل سایپا وقتی مظلومی با یکی از مسئولان این تیم روبه‌رو می‌شود، با خنده طعنه‌ای به او می‌زند و می‌گوید: «حالا باز برو دنبال مربی خارجی!»
 
منبع: بانک ورزش
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-03 11:58:03
نظر دهید

۴ نظر
ایمون زاید
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
هنوزم معتقدم مظلومی هیچ علمی نداره
خودتون بازیاشونو نیگا کنید چی داره غیر سانتر از خسرو حیدری


خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بابا 4 تا خوردی کردن لا پات ببند دهنتو
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
امیدوارم به تراکتور ببازیم تا مجبور نشیم یه سال دیگه اینو تحمل کنیم
حرف حساب
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
از حالا جانشینش مشخص شده! شعورش در همین حده دیگه نمیفهمه!! کسان دیگر دارند با زد و بند پشت صحنه (داوری و ...) استقلال رو پیروز میکنند این بدبخت بیسواد به خودش گرفته!!!
پرززز
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
واقعا !!استقلال احتیاج ب مربی خارجی داره مربی ایرانی استقلال و پرسپولیس جواب نمیده مردم فهم فوتبالشون از بعضی مربیان خیلی بالاتر رفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر