فهرست
اتفاق روز: تراکتور در یک قدمی لقب بهترین تیم آسیا
اتفاق روز: تراکتور در یک قدمی لقب بهترین تیم آسیا

اتفاق روز: تراکتور در یک قدمی لقب بهترین تیم آسیا

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی و تراکتورسازی تا کسب عنوان بهترین تیم لیگ قهرمانان آسیا فقط یک قدم فاصله دارند. سرخپوشان تبریزی که از 5 دیدار مرحله گروهی 12 امتیاز گرفته‌اند، اگر در تقابل آخر خود برابر الهلال عربستان به پیروزی برسند این شانس را دارند که عنوان بهترین تیم مرحله گروهی را – در میان 32 تیم حاضر- به نام خود سند بزنند. در حال حاضر و با احتساب نتایج گروه‌های هشت‌گانه لیگ قهرمانان آسیا تیم اف‌سی‌سئول کره‌جنوبی با 13 امتیاز و تفاضل گل 13+ عنوان بهترین تیم مرحله گروهی را در اختیار دارد و تبریزی‌ها این فرصت را دارند تا در ایستگاه آخر مرحله نخست از تیم کره‌ای پیشی بگیرند.
بازی سانفرس هیروشیما برای تبریزی‌ها
اف‌سی‌سئول صدرنشین گروه F رقابت‌ها این هفته مهمان سانفرس هیروشیماست. این تیم ژاپنی اگرچه که با 6 امتیاز بختی برای صعود ندارد اما می‌تواند با کسب یک نتیجه قابل‌قبول برابر صدرنشین گروه، اعتبار از دست رفته‌اش را باز یابد. به نظر می‌رسد رقیب تراکتورسازان برای رسیدن به عنوان بهترین تیم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان، آسان نخواهد بود تا پیروزی پنجم خود را در دیدار ششم گروه F جشن بگیرد.
تیم‌های عربستانی ته چاه
به امید اینکه هر سه تیم تراکتورسازی، ذوب‌آهن و سپاهان در ایستگاه آخر مرحله گروهی از سد رقبای عربستانی خود بربیایند. جالب اینکه هیچ‌کدام از نمایندگان فوتبال پرادعای سعودی‌ها نتوانسته‌اند در پایان هفته پنجم رقابت‌ها خود را به جمع 10 تیم برتر برسانند. در میان رقبای عربستانی تیم‌های ایرانی الهلال با شکست دادن احتمالی تراکتورسازی در دیدار پایانی صعودش به مرحله بعد امکانپذیر خواهد بود. هرچند که ثبت یک تساوی برابر تراکتورسازان هم شرایط را برای صعود پاختاکور ازبکستان – از گروه C- مساعد خواهد نمود.
ذوب‌آهن در راس مثلث شکست‌ناپذیرها
در جمع تیم‌های مدعی حاضر در لیگ قهرمانان فقط 3 تیم هستند که تاکنون طعم شکست را نچشیده‌اند؛ سه تیمی که ذوب‌آهن اصفهان یکی از آنهاست. در جدول کلی 32 تیم حاضر در لیگ قهرمانان اف‌سی‌سئول صدرنشین گروه F، ذوب‌آهن تیم نخست گروه B و لکوموتیو صدرنشین گروه A تیم‌های بدون شکست لقب گرفته‌اند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-03 13:32:37
نظر دهید

۱ نظر
ahmad
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
اوناهم احیانا یه بازیشون مونده 16 امتیازی نشن یه وقت :\ ?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر