فهرست
نکته روز: بیرانوند، سوشا دیگری برای پرسپولیس
نکته روز: بیرانوند، سوشا دیگری برای پرسپولیس

نکته روز: بیرانوند، سوشا دیگری برای پرسپولیس

آی‌اسپورت-  وقتی در سال‌های گذشته با صراحت استقلالی بودنش را علنی کرد هیچ وقت فکر نمی‌کرد روزی برسد که همین موضوع سدی شود برای پیوستنش به پرسپولیس. اما حالا برای جبران اشتباهش همان راه اشتباه را می‌رود. علیرضا بیرانوند در آخرین مصاحبه‌اش مانند همان مصاحبه‌های چند سال گذشته‌ با صراحت علاقه‌اش را رسانه‌ای می‌کند. البته این بار به جای استقلال، پرسپولیس را تیم مورد علاقه‌اش معرفی می‌کند. دلیل تغییر نظر دروازه‌بان نفت کاملا مشخص است. با حضور مهدی رحمتی درون دروازه استقلال او در سال‌های آینده هیچ شانسی برای پیوستن به آبی‌ها ندارد. اما در طرف مقابل پرسپولیس با وجود سوشا و لوبانوف در فصل آینده به شدت به یک دروازه‌بان مطمئن نیاز دارد. در این شرایط بیرانوند بدون شک خود را مطمئن‌ترین گزینه‌ای می‌داند که پرسپولیس باید به سراغش برود اما آیا برانکو و مدیران پرسپولیس با خرید او ریسک خریدی از جنس سوشا را می‌پذیرند؟

بیرانوند در طول همین یک سال گذشته نشان داد در ایجاد حاشیه نه تنها دست کمی از سوشا ندارد بلکه اگر شرایط فراهم شود می‌تواند سوشا را هم در این راه پشت سر بگذارد. او در تیم بدون تماشاگر و بی‌حاشیه نفت، پرحاشیه‌ترین بازیکن این تیم محسوب می‌شود و بارها با مدیران و مربیان این تیم به مشکل خورد. شاید او از نظر فنی دروازه‌بانی به مراتب بهتر از سوشا باشد اما پرسپولیس پیش از هر چیزی به دروازه‌بانی نیاز دارد که بدون توجه به حواشی تنها روی مسائل فنی خود تمرکز کند، فاکتوری که بیرانوند مانند سوشا از آن بی‌بهره است.  
کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-03 14:20:08
نظر دهید
۶ نظر
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
پرسپولیس باید دروازه بان درجه یک خارجی بگیره
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
حاشیه داره ولی گل به خودی نمیزنه
ali
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
من هم موافقم پرسپولیس باید دنبال دروازبانی مثل نیلسون باشه
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۵۸
بهترین گزینه برای پرسپولیس نیلسونه
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
یادمون نره سوشا تو فولاد بهترین دروازه بان لیگ بود اما حاشیه هایی که تو پرسپولیس بودو نتونست تحمل کنه
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
به همان دلیل که مجتبی زارع و دهنوی در پرسپولیس موفق نبودند،بیرانوند هم موفق نمیشه.بد نیست بدانید دلیل ناکامی آنها فوتبالی نبود!!!! یه جوری با بقیه جور نبودند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر