فهرست
بالاک: آلمان و اسپانیا در سطحی بالاتر از تیم‌های دیگر قرار دارند
بالاک: آلمان و اسپانیا در سطحی بالاتر از تیم‌های دیگر قرار دارند

بالاک: آلمان و اسپانیا در سطحی بالاتر از تیم‌های دیگر قرار دارند

آی اسپورت- میشائیل بالاک معتقد است که آلمان و اسپانیا "در سطحی فراتر از باقی تیم‌ها" قرار دارند و در کنار برزیل، از مدعیان اصلی قهرمانی هستند.

لاروخا، در حالی پا به برزیل می‌گذارد که مدافع عنوان قهرمانی است و آلمان نیز پس از 24 سال عدم موفقیت در قهرمانی، حالا یکی از مدعیان اصلی به شمار می‌رود.

بالاک معتقد است که استعداد شاگردان یواخیم لو، آنها را جزء مدعیان اصلی قرار می‌دهد و همچنین تیم‌های خوبی از جمله میزبان برای قهرمانی می‌جنگند.

او در مصاحبه با سایت یوف گفت: " آنها چند سال سخت با تیم ملی گذراندند. ولی شک در این باره نیست  که از برزیل همیشه انتظار زیادی می‌رود ولی در جام کنفدراسیون‌ها آنها ثابت کردند که در خانه بسیار قوی هستند. برای همین است که آنها از شانس‌های اول قهرمانی هستند.

موفقیت در آمریکای جنوبی برای همه ی تیم‌ها سخت است. هیچ تیم اروپایی آنجا قهرمان جام جهانی نشده و با شرایط فعلی تیم‌های اروپا، باز هم کار آسانی پیش رو نخواهد بود. در کنار اسپانیا، المان نیز در سطحی بالاتر نسبت به باقی تیم‌ها قرار دارد.باید صبر کنیم و ببینیم که می‌توانند بار دیگر این را ثابت کنند یا خیر.

از نمایش های خوب آنها شگفت زده شدم ولی آلمان مطمئنا شایسته است که در جمع مدعیان بشاد.

همچنین ایتالیا نیز تیمیست که می‌تواند برای آلمان مشکل ساز شود. همینطور فرانسه. باید دید که آنها چگونه پا به این جام خواهند گذاشت. تیم‌های آمریکایی نیز می‌توانند همه را سورپرایز کنند. مانند آرژانتین و شیلی. آنها در بازی کردن در برزیل، راحت هستند و حس می‌کنند در خانه بازی می‌کنند."

     
آی اسپورت
2014-04-07 17:40:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر