فهرست
استتوس: کریس‌رونالدو بهتر است یا مهدی طارمی؟
استتوس: کریس‌رونالدو بهتر است یا مهدی طارمی؟

استتوس: کریس‌رونالدو بهتر است یا مهدی طارمی؟

آی‌اسپورت-  هر دو در لیگ یک گل می‌زنند، آقای گل می‌شوند، همه را به وجد می‌آورند، فوتبال تیم را رو به جلو می‌کنند و در نهایت صعود به لیگ برتر را پس از سال‌ها به این تیم هدیه می‌دهند. حالا هم چه برانکو را بالای سر پرسپولیس بگذارید، چه کی‌روش را‏، فرقی نمی‌کند. هر دو پس از هشت سال این تیم را مدعی می‌کنند. هر دو از پرسپولیس یک غولِ دوست‌داشتنی می‌سازند. در این شرایط تفاوت این دو مشخص نمی‌شود. چون امکانات محدود است. همان طور که چه شوماخر را پشت رول پراید قرار دهید چه لاله صدیق، تفاوت چندانی با هم ندارند. این بنز و بی‌ام‌دبلیو است که تفاوت این دو را نمایش می‌دهد. تفاوت برانکو و کی‌روش هم زمانی مشخص می‌شود که رئال مادرید و منچستر را به‌شان بسپارید. وقتی مشخص می‌شود که مقابل آرژانتینِ جام‌جهانی قرار بگیرید. وگرنه هر دوی‌شان انقدر شاهکار هستند که سیا‌ه‌جامگان را ببرند. بهتر است که بگویم، برانکو برای پرسپولیس «بهترین» است و کی‌روش برای تیم ملی. بدون مقایسه‌ای که مجبور به تخریب یک کدام‌شان باشیم. 


حسام محسنیان
  ۸  
آی اسپورت
2016-05-03 16:34:00
نظر دهید

۸ نظر
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
اصلا مغرضانه نبود واقعا
پوریا
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
به جز باخت به آرژانتین !!! لطفا یک دستاورد مهم از آقای کیروش توی تیم ملی رو برای ما بنویسید تا ما هم متوجه بشیم که ایشون چه تاجی به سر تیم ملی زدن !!
-
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
چقد مزخرف میذارید دیگه
هرچی توی فیسبوک پیدا میکنی میندازی اینجا راهبر
بهرام
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۲۰
حرف جالبی زده شده به نظر من. اونم اینکه مربی های بزرگ زمانی میتونن مقایسه بشن که روی نیمکت تیم های بزرگ و با چالش های بزرگ مواجه باشن. وگرنه به قول نویسنده هر مربی میتوه سیاه جامگان رو ببره.
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۵۹
برد شیلی و دو سال شکست ناپذیری از تیمای اسیایی و صعود به جام جهانی به عنوان تیم اول که دستاورد نیست مساوی کردن با پرویز مظلومی تو دربی رفت با کمک یکی از اندام های بنگستون دستاورده
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۵۹
برد شیلی و دو سال شکست ناپذیری از تیمای اسیایی و صعود به جام جهانی به عنوان تیم اول که دستاورد نیست مساوی کردن با پرویز مظلومی تو دربی رفت با کمک یکی از اندام های بنگستون دستاورده
محسن
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۵:۵۳
ما سه تورنمنت مهم داشتیم که هردو سرمربی توی اون بودند. حالا مقایسه می کنیم. 1- جام ملتهای آسیا: تیم 2004 برانکو زیباتر بازی کرد و بهتر نتیجه گرفت یا تیم کیروش 2015؟
2- مقدماتی جام جهانی: 2006 با برانکو راحت تر رفتیم جام جهانی یا با کیروش 2014!؟ (خطاب به کسانی که می گویند اون تیم پر از ستاره بود توجه داشته باشند تیم 2002 با بلاژ هم پرستاره بود ولی نرفت. تیم 2010 هم پرستاره بود ولی بازم نرفت. بی دردسرترین صعود را برانکو رقم زد.
3- جام جهانی: از حیث نتیجه که 2006 با 2014 تفاوتی نداشت ولی 2006 از تیم ملی بیشتر لذت بردیم و بازی بهتری را دیدیدم یا 2014!؟ قطعاً 2006. چون اون تیم فوتبال بازی می کرد.
از حیث عملکردی، عملکرد برانکو از هرجهت بهتر از کیروش بوده ولی انشاأالله کیروش تیم ملی میمونه تا پرسپولیس یتیم نشه
امید
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۵۳
پیشرفت در فوتبال نیازمند برنامه ریزی است. فرانسه وقتی در جام جهانی 98 قهرمان شد گفت این حاصل برنامه ریزی 20 ساله بوده. آلمان وقتی 2014 قهرمان شد حاصل برنامه ریزی بود که از سال 2002 و بعد از ناکامی در فینال جام جهانی شروع شد. حالا شما بچسبید به کیروش و برانکو و این مقایسه های بی فایده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر