فهرست
جیمز میلنر باعث سردرد کلوپ شد
جیمز میلنر باعث سردرد کلوپ شد

جیمز میلنر باعث سردرد کلوپ شد

آی اسپورت- لیورپول روز یکشنبه در دیداری حساس به مصاف تاتنهام می‎‏رود و جیمز میلنر برای انتخاب ترکیب یورگن کلوپ را دچار سردرد کرده است. می‎دانم بازی قبل این تیم مقابل ماریبور بود، اما او در مرکز زمین انقدر خوب کار کرد و به قدری به کیفیت بازی تهاجمی تیم افزود که توانست همه نظرات را جلب خود کند.

شدیدا انرژی داشت و پپرس شدیدی انجام می‌داد، به نظر من او بهترین بازیکن میدان بود و فوق‌العاده کار کرد.

البته که همه چیز بستگی به کلوپ دارد و اختیار این که کدام بازیکن را استفاده کند با او است. او است که با توجه به سیستمی که می‌خواهد در زمین استفاده کند و تاکتیکی که می‌خواهد مقابل حریف اتخاذ کند، 11 بازیکن ترکیب اصلی‎اش را انتخاب می‎کند.

کلوپ هرچند این را می‌داند که انرژی بازیکنی مانند میلنر، آن هم در زمینی مثل ومبلی می‌تواند برای تیمش بسیار مهم و مفید باشد. اگر قرار باشد از او استفاده شود، احتمالا  جوردن هندرسون باید بیرون بماند، چون امره جان هافبک دفاعی است و در نتیجه تنها تصمیمی که سرمربی آلمانی باید بگیرد همین است.

او به هندرسون استراحت داده بود، به این استراحت نیاز هم داشت چون 180 دقیقه در هر دو بازی تیم ملی انگلیس بازی کرده بود، یکی از آن بازی‌ها هم در زمینی نامناسب بود که توان هر بازیکنی را می‌‎کاهد. میلنر در نتیجه از فرصتی که خواهد داشت استفاده خواهد کرد.

تاتنهام بعد از تساوی یک – یک مقابل رئال مادرید به استقبال این بازی می‎رود و لیورپول هم بعد از برد 7 گله مقابل ماریبور. من هم به عنوان بازیکن و هم دستیار در برنابئو بوده‌ام و این را می‌دانم که گرفتن یک امتیاز از آن بازی بسیار مهم بوده و باید باعث رضایت و خوشحالی تاتنهامی‌ها باشد. اما به هر حال بازی مقابل لیورپول یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های لیگ برتر است.

شاید تاتنهام در صورتی که مقابل تیمی کوچک بازی داشت اوضاع برایش خطرناک تر بود چون بازی را جدی نمی‌‎گرفت؛ اما زمانی که تیم بزرگی مانند لیورپول به ومبلی می‎رود از بازیکنان بزرگ تیم لندنی انتظار می‎رود که عملکردشان تغییری نکند و به خوبی همیشه باشند.

 

 

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-10-21 16:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر