فهرست
گزارش ویژه: مشت بازیکن تراکتور به وایت برد تونی
گزارش ویژه: مشت بازیکن تراکتور به وایت برد تونی

گزارش ویژه: مشت بازیکن تراکتور به وایت برد تونی

آی‌اسپورت‌ ـ اخراج محمد ابراهیمی مهاجم مرو دشتی الاصل تراکتورسازی از اتفاقات مهم باشگاه تراکتورسازی است که در دوره جدید کاری با تونی اولیویرا بیش از اندازه معمول حاشیه دارد. تونی اولیویرا امروز در تصمیمی نه چندان غیرمنتظره دو بازیکن تیمش را از ترکیب کنار گذاشت تا نشان دهد قبل از هر چیز نظم و انضباطی تیمی برایش اهمیت دارد. اما چه چیزی باعث شد که تونی این تصمیم را بگیرد؟
به گزارش خبرنگاری آی‌اسپورت‌ ماجرا از جایی آغاز شد که بازیکنان تراکتورسازی در تمرین روز قبل از بازی با استقلال خوزستان مشغول سپک تاگرا بودند که ظاهرا در این بازی درون تیمی ضربه محمد ابراهیمی به آنتونیو فرزند تونی اولیویرا و دستیار این مربی در تراکتورسازی برخورد می‌ کند، ضربه ای که با واکنش منفی آنتونیو همراه شده است اگرچه ابراهیمی به سمت او می‌ رود و توضیح می‌ دهد که هیچ عمدی از این کار نداشت.
به هر حال دقایقی بعد وقتی بازیکنان تراکتورسازی وارد رختکن می‌ شوند تونی لیست تیم را برای بازی فردا اعلام می‌ کند و البته نام ابراهیمی را از جمع خط می‌ زند. اتفاقی که با واکنش منفی این بازیکن مواجه می‌ شود. ابراهیمی که ماه ها مصدوم بوده و تازه به شرایط مسابقه بازگشته نزد تونی می‌ رود و از او بابت خط خوردنش از فهرست سوال می‌ کند که تونی مطابق انتظار سوال از بازیکن را برنمی تابد و با شیوه خودش جواب  نمی‌ دهد، چیزی که به نظر ابراهیمی فحاشی آمده اما واکنش تند تونی با واکنش تندتر ابراهیمی همراه می‌ شود و او در حرکت عجیبی با ضرباتی وایت برد تونی را سرنگون می‌ کند و با بد و بیراه رختکن را ترک می‌ کند. اتفاقی عجیب که برای تونی چاره ای جز اخراج این بازیکن باقی  نمی‌ گذارد.
     
آی اسپورت
2014-04-07 18:02:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر