فهرست
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: قدرت تیکی‌تاکا به اتوبوس‌ها می‌چربد؟
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: قدرت تیکی‌تاکا به اتوبوس‌ها می‌چربد؟

استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: قدرت تیکی‌تاکا به اتوبوس‌ها می‌چربد؟

آی اسپورت- در شب اول دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمان اروپا، امشب بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانس آرنا میزبان اتلتیکو مادرید خواهدبود. هیجان همچنان در تحریریه آی‌اسپورت به راه است. به نظر شما امشب نوبت به برد پپ می‌رسد یا سیمئونه و دوستانش باز هم در جست‌و‌جوی شگفتی هستند؟ نظرات خود را برایمان بنویسید.


مهدی امیرپور: پیشنهاد می‌کنم بی خیال تقابل خیر و شر یا حتی فوتبال و ضدفوتبال بشین. فقط لم بدین و بردن پپ رو تماشا کنین

ناصر نامدار: کدوم از این دو تا تیم بهتر می تونن رئال مادریدو تو فینال شکست بدن؟ هر دو سابقه زیادی در این کار دارن. اما من فکر می کنم باخت رئال از آتلتیکو طرفدارای رئالو بیشتر حرص می ده. پس امشبم طرفدار آتلتیکو هستم. مثل بازی رفت.

حسام محسنیان: تیم سیمونه دوازده تا بچه پررو هستن که میخوان به هر نحوی شده جلوی زورگویی بچه پولدارا بایستند. از رئال و بارسا تا بایرن و منسینی.

محمدحسین عباسی: توی بازی رفت یه لحظه ویژه وجود داشت. وقتی که اون ضربه خیره کننده تورس به تیر خورد و برگشت. اگه پپ هنوز زنده ست به خاطر گل نشدن اون توپه اما امشب آتلتی تو آلیانز گل خواهد زِد. بایرن پپ تیم شگفت انگیزی نیست. درست بر خلاف روخی بلانکو!

نیلوفر کنگرانی: اینجا آخر خط است. همین جایی که یک بازگشت باشکوه معنای یک وداع جاودانه را پیدا میکند. امشب منتظریم پپ. برای یک شب رویایی و فراموش نشدنی

محمدامین صادقی: یک اشتباه یک لغزش از طرف بواتنگ یا نویر یا هر بازیکن دیگر بایرن یعنی یک هت تریک تلخ برای پپ. ولی هنوز هم می‌گم پایان این جدال یک نتیجه تحقیر آمیز برای اتلتیک به همراه داره. از طرف یک دورتموندی متنفر از بایرن.

نستوه بزرگی: بازیکنای سیمئونه واسه قهرمان شدن،  مثل گوتزه و ویدال فرار نکردن و با تیم همیشه برنده قرارداد نبستن. موندن و اتلتیکوی رویاییشون رو ساختن. امشب، وقت پاداشه. فقط کافیه سرنوشت یکم باانصاف باشه.

سامان افزا: امیدوارم امشب اتوبوس‌ها کاملا پنچر نشن. فینال رئال - بایرن، قطعا هیجان‌انگیزتره.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-03 21:41:09
نظر دهید
۴ نظر
ایمان
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
امیدوارم اتلتیکو ببره و قهرمان بشه, اروپا یه لیگ قهرمانان به اتلتیکو بدهکاره, همونطور که جام جهانی یه جام به هلند بدهکاره
مرید نیلوقر کنگرانی
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۸
سلام نیلوقر. ببخشید شما همون سحر طلوعی هستید؟ آخه اونم مقالات خوبی می نویسه، در حالی که مقالات خوبو شما باید بنویسید
امیررضا
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
این کارتون باحاله. برای بازیای ایران هم انجامش بدین و بنویسین
اتلتى
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
کدومشون گفت اتلتیکو تحقیر میشه؟ کدومشون گفت بایرن میبره ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر