فهرست
حرف‌های آخر منصوریان؛ در رختکن استقلال چه گذشت؟
حرف‌های آخر منصوریان؛ در رختکن استقلال چه گذشت؟

حرف‌های آخر منصوریان؛ در رختکن استقلال چه گذشت؟

آی اسپورت – علیرضا منصوریان پس از پایان بازی استقلال مقابل ذوب آهن از سمتش استعفا داد. سرمربی مستعفی استقلال که از طرف سکوها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود وشعار حیا کن رها کن می‌شنید، پس از پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و اعلام کرد که در رختکن با بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و از آنها حلالیت طلبیده است و به آنها گفته که خودشان باشند و می‌توانند استقلال را به جایگاه خودش برسانند و خلاصه اینکه از آنها خواسته تا کیفیت بالایشان را نشان دهند چرا که لیاقتش را دارند! او اعلام کرد که در رختکن فضای احساسی حاکم بوده است. اما واقعا در رختکن استقلال چه گذشت و واقعا فضای احساسی وجود داشته است؟ پیگیری‌ها نشان می‌دهد که منصوریان در رختکن به سختی اعلام استعفا و کناره گیری کرده است.

داستان از این قرار بوده که علیرضا منصوریان پس از اینکه صدای اعتراض هواداران را می‌شنید، وارد رختکن شد. او لبخند به لب داشت و مشخص بود که کاملا عصبی است. هواداران مرتب شعار می‌دادند. از منصوریان حیا کن، استقلال را رها کن تا پیتزا فروش حیا کن و استقلال را رها کن! و بسیاری شعارهای دیگر.

منصوریان همین که به همراه کادرفنی وارد رختکن شده به بازیکنان نگاه کرد و رو به بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی گفت:« نه! دیگه نمی‌شه، با این وضعیت هوادار نمی‌شه در استقلال موند! یک گل آفساید هم که می‌خوریم شعار حیا کن، رها کن سر می‌دهند! بهتره بریم پی کارمون! بعد از هر گلی که تیم می‌خوره هوادار فحاشی می‌کنه و بازیکن تمرکز نداره بازی کنه!همه پاس اشتباه به هم می‌دهند و تمرکز ندارند.چرا باید موند و کار کرد؟»

 منصوریان از بازیکنان که همه سکوت کرده‌اند می‌خواهند بروند دوش بگیرند و برگردند. بازیکنان پس از اینکه دوش می‌گیرند، برمی‌گردند و روی نیمکت‌های رختکن می‌نشینند. منصوریان رو به آنها شروع به صحبت کردن می‌کند:« من علیرضا منصوریان هستم و سال‌ها روی همین سکوها استقلال را تشویق کرده‌ام. اما هرگز به کسی حیا کن، رها نکن نگفته‌ام. من واقعا تحت فشار هستم. هم در خانواده‌ام یعنی پیش زن و بچه و فامیل و هم در خانواده استقلال. راهی ندارم جز رفتن و کار من با استقلال به پایان رسیده است

بازیکنان البته واکنشی نشان نمی‌دهند و همچنان همه سکوت کرده‌اند. منصوریان ادامه می‌دهد:«ان شالله همه موفق باشید. من از همکارانم هم نمی‌خواهم استعفا بدهند. می‌خواهم در استقلال بمانند و به کارشان ادامه بدهند. البته این نکته را باید به شما بگویم و باید همه بدانید. هیچ کس نمی‌تواند من را بردارد. من مورد حمایت افرادی هستم که کسی در هیات مدیره جرات برداشتن من را ندارد و تا الان هم نداشته است. من خودم رفتم. خودم استعفا دادم و راه من و استقلال جدا شده است. من علیرضا منصوریان هستم. بازیکنی که هم استقلالی‌ها و هم پرسپولیسی‌ها دوستش دارند. در همین دو دربی که سرمربی بودم دیدید که هواداران پرسپولیس هم در ورزشگاه به احترام من از جایشان بلند شدند. پس بدانید که من خودم رفتم.» منصوریان رختکن را ترک می‌کند و در میان سکوت بازیکنان به سمت سالن کنفرانس می‌رود. کنفرانسی که حدود ۹۰ دقیقه طول کشید.

 هیچ بازیکنی هم پس از پایان صبحت‌های منصوریان چیزی نمی‌گوید و همه مشغول جمع کردن وسایل‌شان می شوند. فقط  در حین صحبت‌های منصوریان امید نورافکن تنها بازیکنی بود که ثانیه‌هایی اشک در چشمانش جمع شد و خواست شروع به گریه کردن کند که با خروج منصوریان از رختکن گریه او هم قطع شد!

 البته در یکی دو روز اخیر گفته شد منصوریان در رختکن اعلام کرده که همه بازیکنان را جز یک نفر حلال می کند. البته بررسی‌ها چنین چیزی را نشان نمی‌دهد، شاید منصوریان در حین خروج از رختکن این جمله را گفته و بازیکنان جمله او را نشنیده‌اند.

 

90tv

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2017-09-25 10:53:00
نظر دهید

۱۱ نظر
بهروز
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۰
"من مورد حمایت افرادی هستم که کسی در هیات مدیره جرات برداشتن من را ندارد و تا الان هم نداشته است. من خودم رفتم. خودم استعفا دادم و راه من و استقلال جدا شده است. .."
همه می دونستند که ح.خ پشت منصوریان هست و اجازه برکناری نمیده!
بهزاد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
ح.خ؟
۳
عمو عموری
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
چرا جنابیش میکنی؟ خب راحت بگو حسن خمینی.
این بابا شونصد خودش همیشه علنن حمایت میکنه
۷
ویلی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
"من علیرضا منصوریان هستم و سال‌ها روی همین سکوها استقلال را تشویق کرده‌ام...." فرافکنی و کولی بازی تا لحظه آخر!! این مدل روضه خوندنا رو ازش بگیری کلن دیگه حرفی برای گفتن نداره، حکایت اونشب نوده که جای دوکلمه حرف فنی در مورد نتایج تیم زده بود دشت کربلا که پیتزافروشیم چقدر نونخور داره و حاجی سرجدت...
Salar
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
برو به درک مردک شومن دیگه هم اینورا پیدات نشه
محمد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
روحانی علنی در میتینگ انتخاباتی ورزشگاه 12 هزار نفری دکتر روحانی شرکت کرد!!!
همانگونه که مایلی کهن با حمایت از احمدی نژاد به نیمکت سایپا و بعدها تیم ملی رسید.....
محمد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
منصوریان علنی در میتینگ انتخاباتی ورزشگاه 12 هزار نفری دکتر روحانی شرکت کرد!!!
همانگونه که مایلی کهن با حمایت از احمدی نژاد به نیمکت سایپا و بعدها تیم ملی رسید.....
شاهین
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۲
یکی از جملات قابل توجهش این بود: بازیکنی که هم پرسپولیسی ها و هم استقلالیا دوستش دارند.

بهتر بود می گفتی بازیکن محبوب استقلال و مربی محبوب پرسپولیس.
شجاعیان
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
زمان بازیکنی اش هم محبوب نبود بچه محل ها یه پیراهن بزرگ با شماره اش میاوردند پهن میکردند ولی همبازی عنایتی بود نصف عنایتی مورد حمایت تماشاگر نبود حتی یه بازی در ترکیب استقلال نشد یه گل حساس بزنه یا پاس به یادموندنی بده
مهدی
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
با آقای شجاعیان موافقم.اصلا معلوم نیس چرا ایشون محبوب بود.درحالیکه محبوبیت بقیه دلیل داشت.توی دوران اوحش که ترجیح داد سنگاپور باشه و نه استقلال!بعدشم نه توی دربی گل زد نه محور تیم بود نه هیچی.برعکس مجیدی و جباری و عنایتی و خیلیای دیگه
۶
م
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
ای بابا ول کنید.هر روز یه متنی درباره منصوریان.ایشون رفتند به سلامت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر