فهرست
چهارشنبه پایان طلسم گل نزدن مسی به اتلتیکو خواهد بود ؟
چهارشنبه پایان طلسم گل نزدن مسی به اتلتیکو خواهد بود ؟

چهارشنبه پایان طلسم گل نزدن مسی به اتلتیکو خواهد بود ؟

آی اسپورت - بدون شک فصل جاری نمی تواند بهترین فصل دوران بازی لئو مسی قلمداد شود. بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت دو ماهه ، لئو بازگشت موفقی به ترکیب بارسا داشته است و توانسته خودش را به فاصله 3 گل با رونالدو برساند.مصدومیت و محرومیت رونالدو در روزها و ماه های اخیر سبب شد که لئو مسی خودش را به صدر جدول گلزنان لالیگا نزدیکتر کند. همین چهارشنبه بارسا برای بازی برگشت لیگ قهرمانان به مادرید سفر خواهد کرد تا رودرروی اتلتیکو قرار بگیرد.

از اتلتیکو مادرید همیشه به عنوان ایده آل ترین تیم ، برای گلزنی لئو مسی یاد می شد. پربیراه هم نبود چرا که لئو در 15 رویارویی خود با تیم دوم شهر مادرید ، 20 گل وارد دروازه این تیم کرده و دو پاس گل نیز به همبازیانش داده بود.

اما بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان در نیوکمپ که سه شنبه هفته پیش برگزار شد ، پنجمین مصافی بود که بصورت متوالی لئو مسی موفق به گشودن دروازه اتلتیکو و تیبو کورتوا نشد . آخرین باری که مسی موفق به گلزنی به اتلتیکو شد ، بر میگردد به " 16 دسامبر 2012 " که بارسا موفق شد 4-1 اتلتیکو مادرید را با فالکائو شکست دهد.از ان روز مسی در 5 مصاف پی در پی موفق به گشودن دروازه اتلتیکو نشده است . حال باید دید که  " شاه لئو "  می تواند این طلسم را در روز چهارشنبه بشکند یا خیر ؟ 

     
آی اسپورت
2014-04-07 18:13:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر