فهرست
سنت‌شکنی استقلال؛ پایان ثبات با منصوریان
سنت‌شکنی استقلال؛ پایان ثبات با منصوریان

سنت‌شکنی استقلال؛ پایان ثبات با منصوریان

آی‌اسپورت- بر خلاف پرسپولیس، مربیان استقلال معمولا حاشیه بیشتری روی نیمکت این تیم داشتند و سابقه نداشت قبل از هفته دهم، مجبور به ترک نیمکت باشگاه‌شان شوند.فقط دو تغییر در میانه فصل، استقلال را تبدیل به یکی از با ثبات‌ترین تیم‌های لیگ برتر کرده بود. رولند کخ و ناصر حجازی، تنها مربیانی بودند که فصل را روی نیمکت استقلال شروع کردند اما به پایان نرساندند. رولند کخ، هفته بیستم بعد از باخت به برق شیراز از کار برکنار شد و ناصر حجازی، هفته یازدهم و پس از باخت به پیکان کارش را از دست داد اما منصوریان، می‌تواند یک رکورد جدید در باشگاه استقلال ثبت کند.

منصوریان هفته هفتم در آستانه خروج از استقلال قرار دارد و اگر این اتفاق بیفتد، سریع‌ترین تغییر مربی استقلال در ادوار لیگ برتر خواهد بود. مربی که پس از ۷ بازی، مدیران باشگاه اطمینان‌شان را به او از دست داده‌اند. البته تفاوت منصوریان با حجازی و کخ، این است که او فصل گذشته هم روی نیمکت استقلال حضور داشته اما با این وجود، این موضوع نتوانست کمکی به بهتر شدن شرایطش در باشگاه بکند.

تغییر مربی در هفته هفتم، یک اتفاق جدید و البته تلخ برای استقلال خواهد بود. تیمی که در لیگ برتر، حتی از تیم‌های کم طرفدار و کم حاشیه هم ثبات نیمکت بیشتری داشت و حالا، بعد از نفت تهران بحران زده دومین تیم فصل است که تغییر سرمربی می‌دهد.

نود

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-09-21 00:03:00
نظر دهید

۴ نظر
سوشاتاجی
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
هرچند قبل ازمربی باید افتخاری و دم دستگاش هم میرفتن ولی آقای منصوریان بپذیر در حد استقلال نبودی و سوختی خیلی عجله کردی وبا سر زمین خوردی .متاسفانه آورده ای برامون نداشتی اگه ب دومی سال قبلت مینازی از فاصله ات با تیم قهرمان هم بگو و افت فاحش تیمهای همیشه مدعی .تنها رقیبت برا دوم شدن تراکتوربود ک با رفتن سروش کمرش شکست ولی دبل شدیم جلوش بازهم .از فاجعه العین هم بگو ک مضحکه مون کردی .و اما امسال و نحوه تیم بستنت و نتایج فاجعه بارت خدا ب داد مربی بعدیمون برسه ما که امسال رو از دست دادیم حداقل ی خارجی خوب بیارن بذارن مربی باقرارداد سه ساله و ب پاش وایسن هم مدیریت هم هوادار تا بسازه این خرابه ها رو
نصر
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۷
کلا همین صبر کنیم و بسازیم دو ساله، پدر استقلال را در آورد هر کی میاد باید سال اول قهرمانی بیاره وگرنه سال دوم بدتر از سال اول میشه
۲
تراکتور
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
به نظر من، زمین خوردن حریف خوشحالی نداره، فقط پیروزی تیم محبوبه که خوشحالم میکنه، الان که وضعیت استقلال و میبینم، به این فکر میکنم که این اتفاق میتونه برای تیم محبوبه منم بیافته، اونموقع ما طرفدارا تو ورزشگاه واقعا بهتره چجوری رفتار کنیم که تیم تخریب نشه، چقدر باید صبر داشته باشیم و تلاش کنیم احترامها حفظ بشه، و چجوری تشخیص بدیم چی درسته، مشکل کجاس؟
مربی؟ هیئت مدیره ناکارامد؟وزارت؟ ...
ولی ایکاش روی سکوها، وقتی تیم بازی میکنه، فقط صدای تشویق و روحیه دهی به به بازیکنا باشه تا خشم و کینه و نفرت و حیا کن رهاکن برای تیم محبوب، و طور دیگه ای و جای دیگه ای بتونیم صدای اعتراضمونو برسونیم،
نیما
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۰
فکر میکنید با رفتن منصوریان اوضاع استقلال بهتر میشه تا وزیر ...و پسرش هستند استقلال روی آرامش رو نخواهد دید چون هر موقع استقلال قوی بوده ...نتونسته جام بگیره ننگ بر این فوتبال ایران.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر