فهرست
جشن تولد 70 سالگی تونی: آلترناتیو همیشگی
جشن تولد 70 سالگی تونی: آلترناتیو همیشگی

جشن تولد 70 سالگی تونی: آلترناتیو همیشگی

آی اسپورت - تونی الیویرا سرمربی پرتغالی که در سه مقطع مختلف هدایت تیم تراکتورسازی تبریز را بر عهده داشته و به واسطه رفتارها و صحبت‌هایش جزو محبوب ترین سرمربیان تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود، امروز هفتاد ساله شد. اولیویرا همیشه چهره محبوبی در تبریز بوده که نام او روی سکوها یکی از کابوس‌های همیشگی سرمربیان تراکتور بوده است. البته این روزها قلعه‌نویی فعلا به این کابوس مبتلا نشده است. او که با حاشیه‌های زیاد به تبریز آمد و جانشین اولیویرا شد با نتایج خوب و صدرنشینی در لیگ فعلا توانسته سکوها را با خود همراه کند.

قلعه‌نویی همچنین در نظرسنجی اخیر که در بزرگترین گروه هواداری تراکتورسازی در تلگرام صورت گرفت فعلا عنوان محبوب‌ترین سرمربی تراکتور را هم از آن خود کرده است. البته فراموشی اولیویرا، دائمی نیست. چند هفته نتیجه نگرفتن کافی است تا نام پیرمرد هفتادساله مجددا ورد زبان سکوها شود. فعلا او تولد هفتادسالگی‌اش را در کشور خودش جشن می‌گیرد و منتظر است تا بالاخره زمانی برای بازگشت به تبریز فراخوانده شود. آلترناتیو همیشگی.

کد خبر: 9403

۴ ۴  
آی اسپورت
2016-10-14 15:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
بهترین کاری که گسترش میتونه بکنه در حال حاضر برکناری کمالوند و آوردن تونی هست اینطوری سکوها هم خالی نمیمونه. البته اگه نتایج بد کمالوند بازم ادامه داشته باشه
۱
sam
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
تونی عوام فریب و کلاه بردار بار دیگه رنگ تبریز رو نخواهد دید بسته دیگه خوب خورد و برد و به ریشمون خندید .... بار اخر انقدر ذلیل و تحته شرایط خیانت کار شده بود که به خاطره پول و تیم داشتن حاضر به همکاری با عباسی شد و اگه این نبود عباسی عمری نمی تونست به اون سرعت تار و پوده تیم رو از هم بپاشه و به بومی ها و جوونهای مستعدمون ظلم کنه و...امثاله سامان و مهرداد به خاطره خیانته این یارو و دشمنی عباسی با کمکه او در حقشون نتونستن مسیره ترقی رو به سرعت طی کنن..... و در همون دوره به سرمایه هامون انگها و تهمتهای فراوانی چسبید ....متاسفانه ! شکر که فعلا از شره وجودشان در امان هستیم.... البته فعلا و با وجوده یه سری جماعته عوام و ساده لوح خطر همیشه هست...
علیزاده
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
با سلام به همه عزیزان
توهین به تونی الیوییرای عزیز زشت ترین و بی انصاف ترین رفتار یک دوست دار فوتبال در حق این مرد شریف و صادق است.تونی یک مرد صادق در رفتار و گفتار بود . تونی عزیز شما را همیشه به زیبایی ها و خوبی ها و مهربانی ها یاد خواهیم کرد.
۶
امیر
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
عشق است تونی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر