فهرست
نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت ایران؛ مربی بازنده!
نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت ایران؛ مربی بازنده!

نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت ایران؛ مربی بازنده!

آی اسپورت - امیررضا خادم معاون وزارت ورزش، در جریان بازی‌های ایران در جام ملت‌های آسیا کنار هروه رنار نشست تا شایعه حضور این مربی فرانسوی در تیم ملی ایران در رسانه‌ها بپچید. موضوعی که خیلی زود تکذیب شد و گفتند رنار برای مذاکره با قطری‌ها به امارات سفر کرده است. اما با توجه اخبار پیرامون رنار، دوباره شایعه حضور او در رسانه‌ها پیچیده و گویا این مربی فرانسوی بیش از پیش به نیمکت تیم ملی نزدیک شده است. اما سؤالی که پیش می‌آید این است که مربی قهرمان آفریقا که همگروه ایران در جام جهانی بود به کار تیم ملی فوتبال ما می‌آید یا خیر؟

در این خصوص برخی کارشناسان معتقدند رنار با تیمی که مهدی بن‌عطیه از یوونتوس، اشرف حکیمی از رئال مادرید، حکیم زیچ از آژاکس و... را در اختیار داشت پا به جام جهانی گذاشت، اما از گروه اسپانیا، پرتغال و ایران به زحمت یک امتیاز دشت کرد و به ایران و کی‌روش هم باخت. حالا رنار که مقابل بیرانوند، جهانبخش، قدوس، دژاگه و... باخته به عنوان یک مربی بازنده شناخته می‌شود و با این تفاسیر مربی‌ای که توانایی غلبه بر ایران را نداشت چطور می‌تواند باعث پیشرفت فوتبال ما شود.

البته نباید از تلاش های او در تیم ملی مراکش هم غافل شد چراکه انصافاً تیمش در جام جهانی زیبا بازی کرد و با کمی خوش شانسی می توانست نتایج بهتری کسب کند، ولی ایرانی‌ها فقط توقع صعود به مرحله حذفی جام جهانی و قهرمانی در آسیا را دارند که به نظر می‌رسد برای رنار چندان دست‌یافتنی نیست.

 

خبر ورزشی 

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-05-11 08:20:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس-تراکتور
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۲۷
یک مطلب خیاری از یک روزنامه خیاری
امیرحسین
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
ما نفهمیدیم الان نتیجه مهمه !!!اگه اینجوریه کیروش تو همین گروه چهار امتیاز گرفت تفاضل گلش هم منفی نشد حتی؛اگه کیفیت بازی مهمه که آقای رنار تیمش یکی از بهترین نمایشها رو داشت.
شما دیگه چه قومی هستید؟!!!!!!
۹
مدرسان پژوهش
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۱۱
ای خدا! مربی بازنده! ایران چطور شکستش داد؟ یک گل کاملا اتفاقی، ایران بابت چهارامتیازش کلا دوتا گل زد که یکی اتفاقی بود و دومی هم پنالتی! در موردپنالتی هم بحث وجود داشت که درست بود یا خیر. البته گل اسپانیا به ایران هم شانسی بود ، اما درکل تورو خدا دیگه اینجوری تیتر نزنید، زشته!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر